Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri le állnom...

Szerintetek megéri le állnom balhézni?

Figyelt kérdés
Van egy barna csávó aki már 2x is belém kötött egy ivóban, ami nem lenne annyira lepukkant. Csak elkezdett járni oda egyre több nem kellő ember! Mint pl ez is. Na mindeggy első alkalommal még csak szájaltunk egymással amit persze ő kezdett. Másodiknál már felém is ütött. Csak akkor halál részeg voltam 11 brandy-n és 1,5 Pécsi sörön voltam túl és megvoltam szinte halva. Másnapos is voltam. És azt mondta legközelebb megver. Egyátalán nem is értem minek köt belém . Amikor előtte meg jól elbeszélgettünk. Gondolom annak is van köze hozzá , hogy drogozik. És az gondolom nem egy spuri vagy egy cannabis. Mi csak ezeket toljuk ritkán , na meg hétvégente kicsit berugunk. Na mindeggy , elvileg van neki viperája meg valami gáz spraje! Meg kb olyan 172 cm magas 56 kg Talán már 60 kg körüli. Szálkás csávó, akkor meg nem tudom minek arcoskodik. Amikor én vagyok 77 kg 16,2% tzs-vel ami alapból elég jó már hozzá képest meg főleg. Illetve 1,5 éve edzek, na meg shootokanra jártam 4 évig. Ahol az edzőm azt mondta , a barnákkal szembe is meg védeni magunkat! Tudom ezek hiába is vannak a főlényemre. Mert ő ki tudja mikre képes. Illetve a harc, verekedés nem csak ezeken múlik. Igazából nem is attól félek , hogy esetleg kikapok tőle. Hanem , hogyha megverem akkor lehet utána engem vernek meg vagy 15-en. Mivel barna, bár általába egyedűl járkál, de van amikor tesákkal jön el az ivóba, és szerintem köztük is van balhés alak! De neki nem kell társaság , hogy bele álhasson valakibe. Mert ő elvileg az esetek 80%-ban nála fiatalabbakkal kezd ki. Pl én is 16 éves vagyok ő meg 25.

2019. jún. 10. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki fog vègezni
2019. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és bocsi tzs az 18,2 %! #1 ezt úgy érted , hogy gázsprayel le fúj ?! :D!
2019. jún. 11. 01:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ne allj le vele balhezni, mert a hulyesegben nagyobb a gyakorlata es lerant az o szintjere.

Bar, ha 16 eves vagy es 11 brandyt iszol egy nap, ugy, hogy masnapos is vagy melle, akkor alkoholista vagy, szoval mindegy.

2019. jún. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi köze van az extrém sportoknak ahhoz, hogy minden hétvégén tajrészeg vagy?
2019. jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit keresel Te a kocsmában 16 évesen? Egyáltalán miért szolgálnak ki? Szerintem hanyagold a környéket. Ha bunyózni kezdtek, akkor rendőrt hívnak, és mindenki csúnyán megüti a bokáját. Te, a másik fél, a kocsmáros... Anyádékat is értesítik róla és ha szerencséd van, otthon apád jobban elver, mint a cigány srác.
2019. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!