Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sokszor érzem azt, hogy...

Sokszor érzem azt, hogy verekednem kell. Nem megverni akarok valakit, hanem verekedni. Sokszor keresem is a lehetőségét, bár tudom, balhézni nem jó. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Megértelek, én is így vagyok ezzel, bár nekem nehezebb, mert nem sokszor van olyan, aki vissza merne állni, a pofonfát megrázni.

Béla,45F,197cm,140kg(versenyszezonban, nyáron 147kg)kar 52-54 cm, lemarva úgy hogy egy újjnyi vastag ér lóg ki a bicóból reggel.

Amúgy favágó vagyok, egy nyugat európai klubban, de ilyenkor kevesebb a meló, sokat vagyok itthon.Tavasztól őszig beindul a buli, és csapatjuk neki.

Volt régebben hogy odaálltak a bejáratnál és a karjukat az enyémhez akarták mérni.

na ilyenkor kaptak köszönésképpen egy taslát, de csak egy lazát, így is vigyáznom kellett, mert volt amelyik néha a parkoló kocsikon landolt.

Amúgy debrecenben szoktam pumpálni a haverokkal ilyenkor mikor itthon vagyok, ők is hasonszőrűek, a kátlerben nézzük a kiskalózokat, hogy mit bohóckodnak 50 kg-kal, és jókat nevetünk.

2017. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy ?

Amúgy vigyázz mert:


1. Lehet nála fegyver


2. Lehet olyan idegbeteg hogy ha netán ő győz akkor meg is ől!


3. Küzdősportoban jártas, a bunyót csak edzésnek fogja fel, míg te agyon leszel verve!

2017. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

1!

Menj egy küzdősportolóval, ne átlagemberekkel akik kisebbek!

2017. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Volt olyan hogy a klub előtt jött egy arab "horda".

Persze kemény volt mindegyik.

Az egyik odaállt elénk és bemutatott nekünk egy karate mozdulat sort, erre kérdi, und du?

csak egy CSATTT volt!

két haverja kapta el, azok is elestek vele együtt.

A következőt már nem várták meg, levágtak egy olyan sprintet, hogy a kamerákon mikor visszanéztük, ezen röhögtünk hetekig.

2017. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Jó ezeket hadjuk már!

Alapból csak bejátszotta magárt a csávó, meg a karate amúgy se ér sokat!

2017. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jártam küzdősportra, de ez ettől független. Ez az érzés gyakori.
2017. jan. 9. 17:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
gyere, majd én verekszem veled ha nem csonttörésre és gyilkolásra mész :D
2017. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is előjönnek a fejemben az ilyen gondolatok.De én nem csak simán verekedni, hanem ha látom valakit hogy erős egyből megakarok küzdeni vele.Pl.: ha erős a szorítássá akkor megakarom tudni, hogy az enyém erősebb-e.Szkanderozni akarok vele stb.Ütni, rúgni egymást ameddig a másik azt nem mondja, hogy állj.


De furcsa ez...Nálam csak azok vannak "szerepben" akik erősek.Akikről tudom, hogy gyengébbek nálam, azokkal eszem ágába sincs ilyet csinálni.(mondom úgy hogy azok nem tűzelnek fel.)

2017. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. úgy a jó, aztán aki több éve küzdősportol meg kivan pattintva 40 kilóval több rádtesz 2 combost menni alig birsz ><
2017. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7 benne vagyok! 😊

#8 pont ezt érzem én is. Asszem máris barátom vagy!! ✌🏻

2017. jan. 10. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!