Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet ájulásig futni? Tehát...

Lehet ájulásig futni? Tehát legutóbbi futásomkor a vége felé már szédültem és fekete foltokat láttam és meg kellett állnom, mert azt hittem el fogok ájulni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányásig tudom lehet de ájulásig fogalmam sincs :D
2017. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet de ne akard kipróbálni! Ha már olyan állapotban vagy mint amit leírtál az már rég rossz. Ott hagyd abba. He előbb nem..
2017. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mit kellene máshogyan csinálni hogy ne ez legyen..utána megállok pár perc és futok tovább semmi bajom egy darabig
2017. dec. 27. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a pulzusmérőt, és olvass utána a pulzuskontrollált edzéseknek. Én pulzuskontrollal futok évek óta, nincs ilyesmi, hogy rosszul légy, meg ilyenek
2017. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a pulzusmérô tényleg jó ötlet lehet.Gondolom mikor elkezdesz szédülni a pulzusod leesik nagyon.
2017. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent lehet, csak nincs értelme. A futásnak arról kellene szólnia, hogy egészségesebben élsz, mozogsz, nem arról, hogy tönkreteszed magad. A túlzásba vitt sport, túlhajszolás legalább annyira egészségtelen és káros, mint a tunyaság. Meg kell találni a középutat.


Mindig annyit fuss, amennyi jól esik, amitől nem készülsz ki teljesen. Lehet, hogy az elején ez csak 1,5km. És? Gondolom nem vagy hivatásos sportoló, senki nem kerget, magadért csinálod, azért, hogy egészségesebb és fittebb legyél.

Az a baj, hogy sokan látják, hogy a haver a Facebookon most posztolt ki egy 10km-es futást és rögtön hozzá akarnak igazodni, így túlhajtják magukat. Lehet, hogy ő öt éve fut, te meg két hónapja, nem várható el azonos teljesítmény.

Magadhoz mérd a saját teljesítményed, mindig egy picit akarj többet, de ne siettesd a fejlődést, mert az csak oda fog vezetni, hogy megutálod az egészet.

2018. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!