Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan bírja kb. fél Magyarors...

Hogyan bírja kb. fél Magyarország egy életen át, hogy nincs semmi előrelépési lehetőség?

Figyelt kérdés
Nekem már most 26 évesen nagyon nehéz elviselni, hogy barátnőről, kocsiról, lakásról, utazásról én csak álmodhatok. Fő oka ennek, hogy a karrierem bedöglött. Hogyan tudnak nagyon sokan erőt gyűjteni, hogy elmenjenek dolgozni vacak állásokba csak azért, hogy épphogy legyen a kajára, és a rezsire elég? Hogyan bírnak az emberek minden jó reménye nélkül leélni egy életet?

2019. jún. 11. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen elfogadják, mert nem tudnak mit tenni. Nem tud mindenki külföldre menni, elfogadja azt ami itt van, mert úgysem mi közemberek mondjuk meg hogy legyen. Ez a külföldön jobb az élet is nagy kamu.

Hogyan tudnak erőt gyűjteni és vacak állásban dolgozni? Pont amit írtál, nem akarnak éhen halni és utcára kerülni.

Nem csak úgy lehet élvezni az életet hogy hawaiin nyaralgat valaki. Nyilván nehezebb az élet alacsony fizetéssel, de attól még lehet boldognak lenni és élvezni az életet.


Amelyik nő meg csak azt nézi hogy mit tudsz felmutatni neki, azt jobb elengedni.

2019. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Úgy kezdtem, hogy vacak volt az állásom és a fizetésem is. Most már a második kiaknázatlan lehetőséggel szemezek, a kérdés az lesz, mennyire igényli a cég azt, amit én felkínálok nekik. Az a lényeg, hogy te mutasd meg, mire vagy képes, és ne a cégtől várd, hogy csak úgy a semmiből előrelépj. Ez nem egy hollywoodi film.
2019. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!