Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észre vettétek, hogy amikor...

Észre vettétek, hogy amikor emelték ki a Hableányt, akkor lehetett tisztán látni az első holttestet?

Figyelt kérdés

Az M1 híradó közvetítette?

Mi erről a véleményetek? már aki látta!


2019. jún. 11. 10:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu, miért lenne? A hajót jó, hogy nem húzták ki, az "eset" akkor történt mikor a kapitány fülke vagy nem tudom mi emelkedett ki a vízből! A videót leszedték az M1 oldaláról, de az atv oldalán fán még fent egy, de hogy ne kelljen küldeni beteszem ide a linket és nézze meg akit érdekel! (16;00 tól lehet látni a markoló vagy mi az isten fülkéje előtt!) [link]
2019. jún. 12. 22:19
 12/13 anonim válasza:

Egyébként én is tanúsíthatom, hogy a kapitányi híd kiemelésekor tényleg látható volt valószínűleg a kapitány holtteste, amint deréktól lefelé lóg ki az ablakon.

Valóban megrázó volt látni, illetve én se feltétlenül értek egyet az ilyesfajta közvetítésekkel.

Viszont azt sem vitatom, hogy az operatőr nem hibás, amiért felvette ezt a jelenetet, mivel elsőre én sem szúrtam ki, hogy ott van egy holttest.

Mindenesetre elég megrázó képkockák voltak.

Nyugodjanak békében!

2019. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
csak az alsó teste volt benne sztem véletlenül
2019. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!