Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan nyirjam le a...

Mikor és hogyan nyirjam le a füvet ha àllandóan ilyen meleg van?

Figyelt kérdés
Mondtàk itthon nekem majd füvet kéne nyirni. De mikor és hogyan ha àllandóan brutàlis kànikula van? Màs emberek hogy csinàljàk? El is àjulnék napközben. Ilyenkor meg megesz a szùnyog.

2019. jún. 11. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi kamu sztorid van itt fent a Gyakorin amiből süt, hogy egy életrevaló f@.szagyerek vagy és akkor egy fűnyírás fog veled kitolni? 🙄 🤔


Ej-ej...egyébként én reggel 8 után nyírom a füvet. Akkor nincs meleg. És szúnyoggal sem találkoztam.

2019. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Korán reggel 6-7-8 órakkor vagy délután 17-18-19 óráig mert aztán jön a szúnyog invázió ami 1-2 óráig tart, a szomszéd este 21-22 kor szokta néha :-D
2019. jún. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hajnalban, 01-órakor pl. vagy 02-kor, csak egy lámpa kell, ha villanyfűnyiród van, csak réteszed a steklámpát a hosszabbítóra.. De pl. télen is mehet ugyanigy ..
2019. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!