Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól, hogyha...

Ti nem féltek attól, hogyha valamit rosszul csináltok vezetés közben, az felkerül az internetre és mindenki rajtatok nevet?

Figyelt kérdés

Nyilván nem balesetre gondolok vagy nagyon nagy hülyeségre, mint aki múltkor balra indexelve bement a körforgalomba..


Hanem ugyebár most minden autóban van fedélzeti kamera (az enyémben is, mert volt már példa hogy felvett 1-2 dolgot...), szóval olyan nincs hogy valaki nem látja hogy hibázol.


Mondok egy példát, múlt héten egy idegen kisvárosba mentem, és az egyik részén úgy eltévedtem, hogy egy pillanatra azt sem tudtam, utcában vagyok vagy földúton már.

Az út szétágazott, én próbáltam a szűk úton visszakanyarodni valahogy hogy újra megtalaljam a főutat, erre azt vettem észre hogy a "szembe sávba" vagyok egy terepjáróssal állok szemben. Integet, mutogat, hogy "miafszvan".

Kis út volt, ő se ment gyorsan, én is kB ugyanannyival, 5-10 km|h val haladtam..

De egész úton azon aggódok, nem-e kerül fel az internetre, nem-e látom a kocsimat valahol viszont facebookon..


Másik, amikor parkolni próbálok (10/9 mindig elsőre beállok ahova csak szeretnék, de persze van olyan is, hogy nehezebben sikerül (rossz látási viszonyok, rosszul parkoló autók közé jól beallni, kátyúkat kerülgetve parkolni stb)).


És amikor mondjuk van olyan 1 hónapban 1x, hogy esetleg kell 1-2 perc mire normálisan leparkolok, mindig félek hogy valaki telefonnal felvesz és én leszek a következő "szuzukis parkol" videó.


Amúgy 8 éve van jogosítványom, a néhány apró malőr ellenére úgy gondolom jól,ésszel, óvatosan vezetek.


2019. jún. 16. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A címben feltett kérdésre a válasz: nem félek.
2019. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ukrajnában tök megszokott dolog balra indexelni körforgalomban. Az a durva, amikor valaki balra kanyarodik be. Olyannal már találkoztam. Persze egy nyugger volt
2019. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Alapvetően nem értek egyet azzal, hogy az ilyet feltesszük köznevetség tárgyának a youtube-ra, mert MINDENKI csinál baromságokat a közlekedésben, és ezt mindenki tudja is magáról. Még a terepjárós is. Az, hogy egy földúton tanácstalanul forgolódó autósnak mutogat, az inkább a saját szegénységi bizije. Én pl abszolút vágom, mikor valaki el van tévedve, látszik, hogy először jár arra, nem tudja, hol menjen, merre kanyarodjon. Ha elkezdem ütni a dudát, akkor jobb lesz? Nem.

Egy kis emberség kellene, hogy észrevegyük, mikor a másik belement valami kulimászba, és ne vergődjünk ott, mint egy majom.


Ha felkerülök a netre, hát felkerülök, akkor majd jöhet a többi nyomi is kiélni a frusztrációit a videómon, nem azavar az se. Mert legbelül mindenki tudja, hogy ő milyen nagy állatságokat csinált már, amivel felkerülhetne, vagy esetleg minden nap csinál valamit, ami gázos, csak mindenki felteszi a pléhpofát és bazi okos arra a 2 percre. Álszentség az egész, és mint ilyen, nem is tartok tőle. Egészségükre, ha egyszer ide kerülnénk.

2019. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Híres leszek.
2019. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
És ha már itt tartunk azt sem értem, hogy hova tűntek a személyiségi jogok. Nyilván, minden kamerázva van, keresztülmegyek az utcán száz különböző szögből fel vagyok véve 5 perc alatt, de ezeket a felvételeket soha senki nem hozza nyilvánosságra, ha mégis, mondjuk bekerülök a híradóba , akkor ki van kockázva az arcom és a rendszámom. Amúgy meg szívesen leakasztanék pár millát valakiről ilyesmi miatt, lehet ész nélkül feltöltögetni mindenkiről mindent...
2019. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ki kell satírozni rendszámot,meg az ember arcát,ha pl.:be kerülsz a híradóba. De akkor is,ja felraknak a YouTube-ra. Szóval nem.
2019. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?? Inkàbb arra figyelj baleset ne érjen. Mert lehet nem is te leszel a hibàs mégis te halsz meg vagy mész börtönbe. Pl hülye gyerek kiugrik az autó elé ez csak egy példa a sok közül.
2019. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!