Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből fakad az embergyűlölet?

Miből fakad az embergyűlölet?

Figyelt kérdés

Egy ember miatt képes lehet valaki másokat is megutálni?

És ha igen,mit lehet ellene tenni?

Hogy lehet legyőzni azt,hogy ne űzték magam mellől el mindenkit,csak amiatt az egy ember miatt?Próbálok barátkozni,kedves lenni az emberekkel,de mindig amikor megismerek egy új embert,valami azt súgja,hogy menekülj,hagyd a pichhába.Én nem akarok egy megkeseredett,ostoba,folyton másoktól rettegő ember lenni.Mit tehetek,hogy a rossz ne nyomja rá a bélyegét az egész életemre?


2019. jún. 17. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én minden embert utálok,és szeretem kihasználni őket. Élvezem. Mondtak már rám mindent. 😀
2019. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
A boldogtalanságból és belső félelmekből. Aki boldog és kiegyensúlyozott, az nem gyűlöl ok nélkül. A félelem gyűlöletet szül. A szociális fóbiások is ebben szenvednek és tudják, hogy mindez rossz, mégsem tudnak rajta változtatni. Ez a tehetetlenség még több boldogtalanságot okoz és gyötrő magányt. Amikor körülöttünk látszólag mindenki boldog párkapcsolatban él és a barátaikkal töltik vidáman az időt, könnyű utálkozni. Öngerjesztő folyamat.
2019. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én evvel ku..ára nem dicsekednék.De ha még provokálásból írtad,csak mondom,nem vagy menő.Azt egy szóval nem írtam,hogy bántanék bárkit.Nem tudnék bántani senkit.Én nem.
2019. jún. 17. 15:17
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es,de ez az,hogy nem akarok olyan lenni.Rettegek attól,hogy rossz emberré válok és egyszer majd ártok majd másoknak.
2019. jún. 17. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy az ilyen emberek szinte kivétel nélkül csak maguknak ártanak, másoknak nem. Ennek az az egyszerű oka, hogy semmilyen emberi kapcsolatuk nincsen, mert nem is nyitnak senki felé. A legnagyobb veszély felőlük az, hogy netes trollokká válnak mint az egyes, de az életben nem nagyon találkozol velük, mert az utcára se nagyon mernek kimenni. Az igazán veszélyes elemek kommunikatívak és emberközpontúak, manipulatívak, akik nem vesztegetik az időt netes trollkodással, annak nincs személyes vonzata. Nekik pont az kell.

Ha nem akarsz ilyen lenni, akkor a negatív gondolatokat meg kell szüntetni. Pl miért kellene tartani másoktól? Nekik is megvannak a mindennapi gondjaik és feladataik, nincs idejük másokra. A döntő többség ugyanúgy át akar evickélni a hétköznapokon, mint te.

2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván rossz tapasztalatokból, és az általánosításra való hajlamból.
2019. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretethiány
2019. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokat b×tták. Megváltozni, és nem hagyni magát át×ni.
2019. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én utálom az embereket. Azt állítják, hogy minden ember az életedben vagy egy büntetés, vagy egy ajándék. Hát én akiket eddig megismertem mind büntetés volt. A volt osztàlyaim, tanàraim, munkatàrsaim, àllítólagos baràtaim, kamu haverjaim, főnökeim, stb. Mind àtvàgott, lehordott, kibeszèlt, pedig én mindenkinek csak segítettem mindig, mégis mindig én vagyok a szar, meg az akibe bele kell rúgni.

Még a párom felé is kètelyeim vannak, egyszerűen senkiben nem tudok teljesen bízni, vagy hinni neki, gyűlölöm az embereket. A legtöbb gyomorforgatóan undorító, rosszindulatú, pletykás màglyàra való tróger.

2019. jún. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!