Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám mitől ilyen? Mi baja?...

Anyám mitől ilyen? Mi baja? Bolond?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen felkapja a vizet és akkor ki idegel. Ma mondtam neki hogy a saját pénzemmen fogok venni magamnak egy munkában járos olcsó kis autót mivel most kezdek el dolgozni. Erre kocsiba meg pofoz erősen miközben vezetek és még én tettem neki sziveséget hogy elmentem érte a munkában. És azt mondja hogy önző vagyok miközben a kis ösztöndíjjamból is adok be amit kapok. És majd 50 ezer ft fogok fizetni neki ha dolgozom.


És még a barátnőmmel töltőt kis időért is beszól.


Mi baja lehet? Pedig sokat segítek ithon. Ha azért teszi ezt mert fél hogy elkoltözöm akkor jó úton van a felé ...


2019. jún. 17. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Olyan mint az apai nagymamám. Gyorsan rendezd le mert a későbbiekben ha oda jutsz, akkor akár a (jövőbeni) házasságot is képes lesz gallyra vágni. A szüleimét ő tette tönkre, válás lett a vége...
2019. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szimplán csak rosszindulatú.
2019. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami gondja lehet es rajtad csattant, vagy te rád is neheztel valamiert, vagy + változókor. Kérdezd meg tőle, miért ez volt a reakciója, (mert szerinted nem volt helyénvaló)
2019. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Vezetés közben pofoz? Azért satufék+két nagy pofon, és a kocsiból való kilökdösés jár. Ettől talán helyére billen az agya tengelye. Hiszen azzal másokat is veszélyeztetsz, hogy ilyenkor elvonja a figyelmedet.
2019. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztára, mint az anyósom, ő is mindenbe beleszól, még az én életembe is próbálna, csak nem hagyom. De a fiát meg dróton ràngatja+beosztja a pénzèt, sőt a fia most olyan munkát csinál, amit az anyja parancsolt neki, hogy kell, pedig előtte fix àllàsa volt.
2019. jún. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!