Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az egész meleg elfogadási dologról?

Figyelt kérdés
Először is tisztáznám, nem arról van szó, hogy elfogadjuk-e a melegeket, mert személy szerint nincs bajom velük, de van egy határ. A kérdés inkább azokra vonatkozik, akik már túltolják az egészet. Pl ott van az a youtuber James Charles. Ilyenekre gondolok. Nagyon sok celeb mondja, hogy fogadjuk el őket, zenészek a videóklippekben olyan embereket mutatnak (kifejezetten férfiakat), akik magassarkúban tolják, sminkelve, rövidnadrágban (az a pcsa nadrág amit a lányomon se bírnék látni). Tényleg velem van a baj, hogy szerintem ez borzasztó, hogy ennyire elfajul ez az egész vagy szerintetek ez normális? Ha a fiam olyanná válni mint pl az a James Charles nem bírnám. Mondjuk már az elején megneveltem volna, az nem zavar, hogy meleg lenne, hát legyen mit tudok tenni, de ha úgy öltözik, mint ezek a "férfiak" akik még sminkelik is magukat, az tényleg sok lenne. Érdekel, hogy igazából ti milyen véleményen vagytok, mert az ilyen youtube kommentek alatt, mindenki pozitívan áll ezekhez az emberekhez. Szóval lehet én vagyok elfuserált, hogy szerintem ez már nem normális :)
2019. jún. 18. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy értelmes meleg sem támogatja az ilyen túlzó őrültségeket.

Oké, meleg az ember. Amíg Pride-dal meg ilyen nem is tudom mikkel nem tolja az arcomba, addig nem érdekel. Ők generálják a gyűlöletet maguk ellen, amúgy senkit nem érdekelne.

Amúgy hidd el, vannak negatív kommentek is, és bárhogy legyenek megfogalmazva, törlik őket.

2019. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét oldal túlzolja és ezzel egymást triggerelik.


Semmi baj a melegekkel alapvetően, de a jellenség amit leírtál taszító, ahogy az is az lenne, ha hetero emberek villognának szado-mazo szerelésben.

A másik oldalról meg ott vannak a homofóbok, akik már akkor anyáznak, ha valakinél esetleg a gyanúja felmerül, hogy meleg.

2019. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

"magassarkúban tolják, sminkelve, rövidnadrágban"

Annak, hogy az ellenkező nemre jellemző ruhákat hordanak, a világos semmi köze nincsen a szexuális irányultsághoz.

Többsége hetero ezeknek a férfiaknak.

Nőimitációnak hívják és a mozgatórugója a női nem iránti hódolat kimutatása.

2019. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Ma egy szimpla meleg a lehető legszolidabb megjelenése a homoszexualitásnak. Akik nővé/férfivá operáltatják magukat, majd megkövetelik, hogy a választott nemük szerint kezeljék őket, az a mai fő téma. Normál esetben egy melegről nem is lehet megmondani, hogy meleg. De az, hogy a nőknek be kelljen engedni egy férfinak született embert a női WC-be csak azért, mert onnantól nőként azonosítja magát, az abszurd. Ez már odáig fajult Amerikában, hogy ha a másik nem tagjaként azonosítod magad, akkor illegális az eredeti nem tagjaként szólítani. Büntetést kapsz érte. Megbüntetnek azért, mert egy férfit férfinak nevezel. Na itt van az a pont, amivel én már nem tudok azonosulni.
2019. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

3# Lány vagy és sikítva menekülnék egy olyan srác elől, aki úgy hódolna, hogy női ruhákban jár.


4# Egyetértek, van egy elég beteges határ, amit sokkan átlépnek, de ha te nem, kirekesztő leszel.

2019. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

5: Én is lány vagyok és nekem meg tetszik.:)

Én fiú ruhákban járok.:)

2019. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Én kedvelem James Charlest. Ha túl tudod magad tenni azon, hogy ferfi és sminkel, foglalkozhatsz azzal, hogy milyen jól sminkel, vagy hogy jó a hangja, jó a humora, kedves, lényegében törődhetsz azzal, hogy milyen, mint ember. Mint Jeffree Star. Őt is meg kell szokni elsőre, de ha ezen hajlandó valaki átesni, egy igazán szerethető és egyedi embert talál.
2019. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha az őszinte véleményemet írom, még ki is tiltanak.
2019. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Rákerestem ki is ez a James Charles, ránézésre minden csak nem hetero férfi, ilyet egészséges ember nem csinál magával, ott az identitással vannak problémák.

Amúgy meg Oroszországban nincs ilyen meleg jogi marhaság, ott ezeknek nincs joguk, max annyi mint a sima állampolgárnak, de azon felül nem semmi. Itt Európában meg csúnyán néznek rájuk, és mehet a bírósági per.


Egészséges gondolkodású országokban(sajnos kevés van belőlük) csak megtűrik ezeket, mert bár hasznuk nem lesz gyerekvállalás szempontjából, de adót azért fizetnek. A legtöbb azért is menekül olyan helyre, ahol több "joguk" van mint nekem heteróként.



Megkockáztatom hogy Németországban már biztos megy erről is a propaganda az iskolákban hogy nem rossz dolog ez... A fiatalok többsége meg úgyis vevő arra is, ami már túl megy egy határon, ezeket láthatod a youtube kommentek alatt.

2019. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem kell senkinek elfogadnia, nem úgy kínáltak engem fel nekik... elfogadni alamizsnát lehet meg ajándékot. Az én létezésem és szexuális beállítottságom az egy adottság, nincs választási lehetősége senkinek ezt elfogadni vagy el nem fogadni - értelmezhetetlen ez a felmerülő kérdés. Ez olyan mint ha azt kérdeznék valakitől, hogy elfogadja-e hogy a Föld a Nap körül kering. Érdektelen hogy mit válaszol, mert mindenképp így mozog a Föld... Olyan kérdésekben releváns az illető hozzáállása, amelyekben az illetőnek van valami illetékessége vagy befolyása.
2019. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!