Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a pride-ra kimennek...

Akik a pride-ra kimennek tüntetni, azok tényleg melegek, frusztráltak, hogy nem merik felvállalni, és irigykednek a pride-on vonulókra, hogy velük ellentétben ők ezt meg merték tenni? És ezért van ez az egész?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Legalábbis sok van köztük, akik bi hajlammal rendelkeznek, amit ezerrel próbálnak elnyomni, és a saját belső harcukat, gyűlöletüket nyomják át azokra az emberekre.
2018. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Miért lennének azok? Egyszerűen csak utálják a homoszexuálisokat, vagy nem támogatják a felvonulást. A homofób szó se helyén való, hiszen a fóbia félelmet jelent, ők pedig szimplán utálják a melegeket, nem félnek tőlük. Lehet egyszerűen primitívek, visszamaradottak, vagy csak szimplán nem nézik jó szemmel az egészet. Vannak melegek (felvállaltan) is, akik rossz szemmel néznek a pridera.
2018. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Én nem értek egyet a vonulókkal, de a tüntetőkkel sem. Viszont azt rühellem mikor avpolitika belefolyik, akár ellene akár mellette. Gyomorforgató mikor álszent (hetero) polutikusok is beállnak vonulni plusz pár szavazatért (szdsz anno fõleg), vagy bomlaszt a kõdobálòkkal (politikushoz méltatlan viselkedés)
2018. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Unokatestvérem meleg,tiz éve él a párjával, de sose voltak pridon.

Ő 28 f én 36 N

2018. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Az a gond hogy tultoljak ezt a dolgot. Legyenek egyutt, seteljanak akar kezenfogva az utcan hetkoznap, de hogy vonulgatnak h direkt irritaljak azokat az embereket akik oket nehezen fogadjak el, meg mèg megbenitjak a fel varos kozlekedeset. Őszinten vonulasznak es akkor mi van?? Engem nem zavarnak mert elfogado vagyok, ha vonulnak ha nem, aki meg utalja őket azok nem lesznek elfogadobbak mert vonulgatnak a szivarvanyzaszlo alatt csak feleslegesen provokaljak a primitivebb embereket akik nem birjak eldogadni oket. Ugyanakkor ezzel az eroltetett vonulgatassal, direk ellensegeskedes szitasaval ok sem jobbak primitivek ok is. Most akkor ha valaki a BDSM hive, vagy akarmi mase akkor vonulasszon mindenki?? Senkinek semmi koze ki kivel osztja meg az àgyat, eletet. De vonulgatni direkt verni magukat sem kell.
2018. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ennek a Pridenak van direkt egy olyan célja is hogy megbotránkoztassa az embereket, hogy odamenjenek a bunkó, fröcsögő alakok. Hogy miért? Hát azért mert ha odamennek a bunkók és a fröcsögők, és ott fröcsögönek és bunkóskodnak, akkor a melegek utána mondhatják azt hogy: "na ezért vonulunk fel, mert ekkora a gyűlölet ellenünk és ezen változtatni akarunk". Tulajdonképpen legitimilni akarják a saját a mozgalmuk létjogosultság. És ehhez mi sem jobb lehetőség, mint kiprovokálni az aljaemberből a gyűlöletet.

Ha le se kulázná senki a Prideot egy idő után nem is vonulgatnának.

2018. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

ez ilyen csordaszellem. mennek a haverok, meg ott a budaházi akit istenítenek, és mennek ők is. egyébként is mekkora királyság fújolni a homikat.

nem mintha a pride-al egyetértenék de hogy önszántamból nem erre pazarolnám a hétvégémet hogy odautazom üvöltözni az hétszentség.

2018. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
ennyi erővel vonuljanak a pedofilok is. végülis az is van az állatvilágban , nem?
2018. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
am sermmi bajom a melegekkel , de a pride csak provokáció
2018. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lacás1976 ***** válasza:
86%

Szerintem is akadnak közöttük akik így leplezik saját vágyaikat.

Én is meleg vagyok nem vonultam még soha. Van sok olyan rendezvény ami nekem nem tetszik de nem megyek oda tüntetni egyszerűen nem megyek el rá és kész ez ilyen egyszerű.

2018. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!