Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is így gondolja, hogy ez...

Más is így gondolja, hogy ez csak a létminimum újrafogalmazva egy negédes mázban, hogy pozitívnak hangozzon?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 20. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a szokásos spiribullshit
2019. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez a létminimum.

Ettől függetlenül szerintem hálásnak kell lennünk érte, mert már ha ezek teljesülnek, az emberiség leggazdagabb rétegébe tartozunk. És itt a hála nem szivárványos öröméneket, és nem is megelégedést jelent, csak egy "lehetne rosszabb is" tudatot.

Plusz ha a felsoroltak nincsenek meg, akkor azok nélkül nem tudom, mi többet akarna az ember. Kb mintha a mocsárra akarnál felhúzni egy házat, alap nélkül.

2019. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

A "lehetne rosszabb" hozzáállás a magyarság egyik jellemzője, ami soha nem fog sem fejlődést, sem demokráciát, sem életszínvonal növekedést eredményezni.


Körülbelül mintha csirkemellfilé helyett ehetnél farhátat, 0 tápértékkel, de azért örülnél, mert nem "semmit" eszel.

2019. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Írtam, hogy nem megelégedést, belenyugvást jelent. Én pl örülök, hogy volt tető a fejem fölött 20 évig anyukáméknál, mert lehetett volna rosszabb is. Ettől függetlenül mostanában elég rendesen vakarom a retket az új házban, ahova majd a párommal költözünk, motivált vagyok, de ettől még hálás vagyok, hogy nem a híd alatt kellett eddig laknom.

2019. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!