Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy közelítsek egy ilyen...

Hogy közelítsek egy ilyen lány felé?

Figyelt kérdés

Tetszik egy csaj ,ráírtam, elkezdtünk beszélgetni,nagynehezen. Elöször ráírtam nem írt vissza. Majd megint írtam ,és írt hogy férfiakkal nem akar beszélni. Utánna csináltam egy fiókot ahol nőnek adtam ki magam hogy szóba áljon velem. Sikerűlt is. Kb egy hónapig mindennap ,Aztán rákérdeztem mi baja a férfiakkal, és ezt mondta: Utállom..egyikbe se bízok meg. 14 évesen volt .Egy 24éves férfi talált rám az utcán mert eltévedtem.Mondta hogy van nálla GPS hazakisér.Utközben csatlakozokk három haverja. Kezdtem félni és mondtam inkább egyedűl megyek pedig sötétedett. lefogtak és megfenyegettek ha sikítani mertek leszúrnak.A hátamhoz szorították a kést. Sírtam ,de engedelmeskedve mentem velük.Felvitt a házába, ahol levetköztettek, és megerőszakoltak

Aztán kidobtak az utcára mint egy zsák szemetet. Nem mertem othon szólni..Sokáig. Aztán mikor bejelentettük,már nem találták őket.utánna egy évig nem léptem ki a házból.Önygilkos akartam lenni ,és utáltam azt is ha csak apám megölelt. Az első vágásoknál pszichiátriára vittek. 3 évre.Utánna jobb lett. Volt egy barátom, aki késöbb megcsalt. Aztán volt egy aki verni kezdett. Mert nem akartam még egy ideig nemi életet.mindet arra kértem várjon.Külsöre nem látszik rajtam semmi. Kedves vagyok és barátságos az utcán. De belül ugyanaz a 14 éves lány vagyok aki retteg a férfiaktól és megveti őket a nemi élettel eggyüt.Már az utolsó óta barátom se volt. Nem is kell. Végleg elegem van.Önvédelmi eszköz nélkül nem hagyom el a házat. Pengéket megtanultam a számba tartani, a cipőmbe és a melltartómba. Van még egy paprika spray is nállam. Mindig kéznél.


Ezután nem tudom el merjem e mondani,hogy férfi vagyok

🙄😕. Mi lesz ha elmondom,és feltételezzük nem lesz baj szerintetek mennyi az esélye hogy találkozna velem?Vagyhogy összejönne velem?Fölleg hogy azzal indítottam mennyire tetszik.Biztos megijedt. Hogyan közelítsek felé?


2019. jún. 22. 10:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fölleg hogy azért majd le is akarok vele feküdni, de gondolom az kizárt
2019. jún. 22. 10:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hagyd békén. Épp elég csalódás érte. Nem értem miért kell a másikat bántani meg megerőszakolni. Ez neki trauma. Mostha te bevallod hogy férdi vagy úgy fogja érezni hogy vadászol rá, és hazudtál is. Le fog tiltani. Ha meg nem biztos nem megy veled sehova. Ha el is meg egy csók miatt is le fog fújni a sprayel legrosszab esetbe. Miért pont ő kell neked? Eleinte csak a külsejét láttad. És elutasított. Ügye nem azért probállod megszerezni mert nem könnyű préda? Minden esetre ha összejön. Nem fogsz vele egyhamar lefeküdni. Szerintem hagy őt békén.
2019. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jó nagy bunkó vagy.

Ha már hazudtál neki (hisz másnak adtad ki magad), akkor hagyd békén.

Esélytelen, hogy találkozna veled, hagyd szegényt. Lesznek fiúk az életében, akik nem zsákmányként tekintenek rá, hanem tisztelettel. Te sajnos nem ilyen vagy.

2019. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Muszály volt hazudjak különben szóba se állt volna velem. Megláttam őt és egyből megtetszett nagyon szép arca van, és az alakra is pont jó ,meg akartam ismerni milyen a személysége, de csak nőként adott esélyt. Én nem verném át ha összejönne velem.
2019. jún. 22. 10:35
 5/17 anonim ***** válasza:

Az senkit nem érdekel.

Már a legelején elrontottad az egészet. Értelems lány nem jön össze hazugokkal.

Hagyd békén. A nem az nem.

2019. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kerüld el nagy ívben, ha jót akarsz magadnak!!
2019. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"Kerűld el nagy ívba ha jót akarsz magadnak." szerinted ezek után..Mit tud ártani az a csóri csaj? Hát találkozni nem merne vele.
2019. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ja azt én se értem miért kéne kerüljem.


És tudom elrontottam azzal hogy hazugsággal kezdtem de nem gondoltam hogy ekkora a baj! Azt hittem anyi max hogy megcsalta a pasija vagy esetleg lelépet vagy ilyesmi és most átmenetileg nem akar férfit maga mellé azt nem tudtam hogy ilyen baj áll mögötte.

2019. jún. 22. 10:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A nem az nem, értsd már meg.

Ne legyél tolakodó, mert ezzel csak erősíted benne a félelmét és rossz érzését.

Ő majd nyitni fog valaki felé, aki nem te leszel, és remélhetőleg maga mögött hagyja ezt a traumát.

2019. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megértettem de tényleg nem akartam rosszat..arra számítottam,hogy ráírok így jól elbeszélgetünk rátérünk a témára elmondja hogy megcsalták aztán megmondom hogy nem minden pasi egyforma utábba megmondom hogy én vagyok és randira hívom. Ez volt a terv. Nem akartam rosszat csak nem erre számítottam.
2019. jún. 22. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!