Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy intézetes lány, hogyam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intézetes lány, hogyam közelítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves budapesti fiú vagyok. Nemrég költöztem szüleimmel Budáról Pestre. Kosarazok, ezért sokat vagyok kinnt a parkokbn. Az érettségi szünet alatt is kinnt voltam egy közeli kosárpályán, ahol megismerkedtem egy nagyon kedves és szép lánnyal. Sokat beszélgettünk, és mikor kérdeztem, hogy amúgy te merre laksz, azt mondta a közeli árvaházban. A szüleiről egyszer kérdeztem, de azt mondta ezt a témát hanyagoljuk...

Na most. A kérdésem az lenn, hogy a magyarországi, budapesti gyermekintézetek/árvaházak olyan rémisztő helyek, mint ahogy a köztudatban élnek? Bemehetek pl én oda látogatóba? Az ottélő gyerekeknek milyen?

Kérdeztem volna a lánytól is, de látszott, hogy rosszul érinti a téma.

Szóval vakaki tudna az árvaházalról mesélni? Meg tanácsot adni, hogy hogy közeledjek ehhez a lányhoz?

Egyébként ő 16 éves és ilyen spanyol kinézete van,nagyon szép az a lényeg

Köszi mindenkinek, aki segít😂


2018. máj. 13. 22:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Ugyanúgy mint más lányhoz. Attól, hogy ott él, még nem más. Csak neki ezt hozta az élet. Nem tudom milyenek az árvaházak. Oda mész és kiderül. Lassan férfi vagy ,nem kisfiú. Állj a sarkadra l, hívd el és randizzatok, ismerkedj vele. Ismerd meg milyen igazából. A többi majd alakul.
2018. máj. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mert árva valaki, akkor máshogy kell kezelni? Ennyire buta nem lehetsz.
2018. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Cigány kislány, akit kiemeltek a családból, és annyira pocsékul érzi magát az intézetben, hogy amennyit csak lehet, inkább kint kóborol.
2018. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne nagyon menj az intézet közelébe, mert láthatólag nem akarja a lány. Neki az a sebezhető pontja. Az intézetben lehet, hogy ha meglátnák, hogy egy srác udvarol neki, akkor halálra szekálnák, vagy nem tudom. Hagyd, hogy elmélyüljön a bizalom, ha komoly a dolog. Egy sérült emberhez mindig több türelem, elfogadás és körültekintés kell.


Remélem, a telefonszámát és az emailcímét már elkérted. (Én már jártam úgy, hogy egy lány elvesztette a telefonját, és ezért szakadt meg véglegesen a kapcsolatunk. Felvették a telefont, mondták, és onnan tudom - biztos, hogy nem lerázós, de a részletek nem tartoznak ide.)

2018. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!