Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közelítsek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek meg egy félénk fiút, ha félénk lány vagyok?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet állt elő, hogy megtetszett egy félénk fiú, de én is félénk vagyok.

Megpróbáltam a szemkontaktust felvenni vele, de nem igazán sikerült.

Szívesen odamennék hozzá, ha azon múlna minden, de attól félek, hogy megijedne tőlem :C

Segítsetek, mit csináljak?


16/L

18/F



2018. dec. 11. 21:26
 1/7 anonim válasza:
84%
Írj rá?
2018. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a szemtől-szembeni kommunikáció jöhet szóba, nincs facebookja :D
2018. dec. 11. 21:34
 3/7 anonim válasza:
100%
Ebben az esetben hozzá kell szólnod. Nem ismerem de csak nem rohan el az illető, amint hozzászólsz. Próbálj pozitív visszajelzest adni arra amit mond és akkor talán megbátorodik egy kis idő után. Ha olyan mint az átlagember, akkor kifejezetten örülni fog, hogy valaki érdeklődik iránta.
2018. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy bátor és lélj! Tudom hogy nehéz tud lenni, én is elég félénk vagyok. De muszáj megtenni ha tényleg tetszik neked. Nagyon sok sikert kívánok és tuti örülni fog ő is hogy legalább odament egy lány hozzá és beszélgetni akar. Majd ird le mi lett :)

16/f

2018. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy. Féljetek, akkor biztos egymásra találtok :D
2018. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tartózkodj minél többet a látókörében (esetleg a barátnőid társaságában). Ha mellette vagy "véletlenül" lökjed meg és kérj elnézést, kérdezd meg, nem haragszik-e. Kérjed meg egy feladat megoldására, mert te "nem boldogulsz" vele, nem érted (nem a fene...!). Ha látod, hogy figyel téged, mosolyogj vagy kacagj a barátnőid beszédén. Ha figyel téged, kacéran vesd oldalra (hátra) a hajadat. Ezt a nők nagyon értik, mert tudják, hogy hatásos a fiúknál. Gyakorold tükör előtt.
2018. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Keress egy közös témát,amiben mindkettőtök otthonosan mozog,felszabadultan tudtok róla beszélni.
2018. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!