Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki másokat...

Milyen ember az, aki másokat extrém módon kritizál viszont saját magát tévedhetetlennek tart?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
tartja*
2019. jún. 23. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus. Elég gyakori.
2019. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyáva. Mert nem mer szembenézni saját magával, ezért így kompenzál. Ha mondjuk magát elhagyó pasi meglát egy izmosat, nem az van hogy "basszus elhagytam magam. Viszint mennyi munka lehet ebben a testben, megkérdezem hogy él és tanulok tőle", hanem csak annyival nyugtatja magát hogy "áh, szteroidok, attol én is ilyen izmos lennék".

Ez csak egy példa, de sajnos nagyon sokan működnek így...

De van olyan is hogy azért tartja magát valaki tévedhetetlennek mert annyi tudása nincs egy témában hogy fel sem tudja mérni mennyire nem ert hozzá. (Például nálunk ilyen a foci, meg a pszichológia).

Én az ilyen embereken nem húzom fel magam, figyelembe sem veszem, inkább csak szívből sajnálom őket.

2019. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2#+1 Nárcisztikus.
2020. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!