Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Olyan létezik, hogy valaki nem vágyik semmire, egész nap el van egyedül magának?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgozom, akkor sajnos alapból ilyen vagyok. Nagyon utálom már ezt a helyzetet. Félelem van bennem: megismerni embereket, új dolgokat. Egyre jobban arra gondolok, hogy ez így nem jó, mert fölöslegesen elb×m az éveimet, ahelyett, hogy értelmes dolgot tennék.
2019. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, de belül érzi az ilyem ember hogy valami nem jó mert ez nem élet így
2019. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

#1: De akkor te mégiscsak vágynál valamire, ha utálod a helyzetet.



Mit értünk a 'semmi' alatt? Mert ez azt is jelentheti, hogy egész nap ki se kel az ágyból.

Egyébként biztos létezik, csak nem hiszem, hogy lehetővé teszi a normális életvitelt.


Ha pedig arra gondolsz, hogy nem kell neki társaság, akkor: létezik, antiszocialitásnak hívják.

2019. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen nincs
2019. jún. 23. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek ilyet.27 eves srac, egyedul el, lakas egy szemetdomb, szoc segelyeken tengodik...dagadt, budos, igenytelen es meg rosszindulatu is :D
2019. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TR75 ***** válasza:

#3

"Ha pedig arra gondolsz, hogy nem kell neki társaság, akkor: létezik, antiszocialitásnak hívják."


Nem, aszociálisnak hívják azok, akik tudják is, hogy miről beszélnek.

anti = ellen [szembenállás]

a = nélkül(i), -tlan, -tlen, -talan, -telen [fosztóképző]

2019. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb pillanataim, amikor egyedül vagyok itthon, és azzal foglalkozhatom, amit szeretek. Abból a szempontból nem vágyom semmire, hogy a vágyamat éppen beteljesítem; benne vagyok az alkotói flow-élményben.
2019. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, bár nem tudom megérteni az ilyeneket.
2019. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. Ez persze nem azt jelenti, hogy soha nem mozdulnék ki, de sajnos nincs olyan személy, akivel ezt megtehetném. Szüleim dolgoznak, testvérének szinte minden napra megvannak a programjai. Pár óránál tovább én sem bírom elviselni a másokkal való együttlétet, összezártságot, ezért többnyire élvezem, amikor csak magam vagyok. Már csak egy kis motivációra lenne szükségem, hogy ne csesszem el az egész nyaramat a számítógép előtt tespedve, hanem kicsit hasznosabban töltsem el az időmet, pl. nyelvtanulással.
2019. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!