Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan munka ahol...

Létezik olyan munka ahol egyedül lehet dolgozni vagy minimálisan kell érintkezni másokkal?

Figyelt kérdés
Középiskolában nem fogadtak be, nincsen egyetlen egy barátom se. Nem tudok senkivel sem együtt dolgozni, sőt úgy érzem, hogy a csapat munka nem vezet semmire és a többiek csak hátráltatnak, lelassítanak. Létezik olyan hely ahol egyedül lehet dolgozni?
2016. ápr. 27. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez engem is érdekelne, mert pont ugyanígy érzek! :)
2016. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
alkalmazottként? nincs ilyen.
2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hullamosó, patológus, boncmester
2016. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj, mondjuk egy diszpécser, ahol dolgoztam. Egyedül volt egy helyiségben, bármikor kimehetett cigizni, csak reggel meg este voltak telefonjai, napközben egész nap filmeket nézett a fickó.


Ja és csak telefonon érintkezett a kollégákkal.

2016. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze. Mondjuk kérdés, mennyi neked az a minimális érintkezés...

Ha csak nem akarsz embereket látni soha, az megoldható.

Ha egy projekten egyedül akarsz dolgozni, a minimális kontaktust kivéve, az is. Pl. ha programozó vagy, akkor kellhet egy designer, akit néha rugdosni kell, leveleket írni neki, nagyobb projektnél pedig vannak mások is, de óriási előny, ha te vagy az egyetlen programozó, én szerettem azt. S lehet, hogy az elején megkapod az anyagot és egy hétig a kutya sem szól hozzád...

Vannak munkák, ahol kizárólag a Neten érintkezel másokkal s alapból a magad ura vagy, nem is kell látnod személyesen azt, aki utalja a pénzt.

S dolgozhatsz gyárban, ahol szerelgetsz a magad tempójában és jóformán semmi kapcsolatod nincs másokkal. Odamész a cuccokhoz, megfogsz egyet, odaviszed a saját asztalodhoz, szétszereled, elpakolod a megfelelő helyekre s ezt ismétled egész nap.


S ez csak az a pár munka, amit a kétfős háztartásomban tapasztaltam.

2016. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Némi kontaktus azért van a kamionosoknál, taxisnál szerintem kevesebb, viszont van utas, biztonsági őr tűnik még megfelelőnek... De ezekről nincs személyes vagy majdnem személyes tapasztalatom. Tuti van sok ilyen.
2016. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Én fordító vagyok, évek óta nem találkoztam senkivel munkából kifolyólag.
2016. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miért nem jelentkezel hivatásos remetének? Hátha van felvétel. Nekem bevált, csak sajnos néha ki kell menni emberek közé. :)
2016. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Az éjjeli őr jutott eszembe, vagy valami kreatív munka pl grafikus, vagy ahogy fentebb is írták fordító.

2016. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az informatikusok is elég sokat dolgoznak egyedül
2019. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!