Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki 18 évesen elköltözött...

Aki 18 évesen elköltözött otthonról, neki hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Dolgozni kezdett, majd albérletet választott, mellette meg úgy él mint egy hajléktalan mert semmire nincs pénze, csak cigire meg enni. Ha neked ez a vágyad akkor vágj bele, de jövőd soha sem lesz.
2019. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még mindig jobb, mint ami itthon van. Most érettségizem majd.

Ha leírnám a helyezetemet, meg mennyire gáz a családom, akkor fele lekamuzna, fele meg hajtpgatná, hogy költözzek el. Mintha az annyira egyszerű lenne.

2019. jún. 23. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1, Ne altalanosits annyira.

En 18 evesen kimentem kulfoldre melozni, apammal, tehat nem menekultem. Lakber nem volt, a munkahely adott szallast, csak a kaja volt kiadas.

2 ev alatt tudtam annyit sporolni hogy videken tudtam kertes hazat venni.

Vagy vannak munakhelyek belfoldon ahol adnak valamilyen szallast is, tehat nem alberletre dobod ki a fizud.

Ha tudsz banni a penzel, akkor lesz jovod is.

2019. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van. Vannak lehetőségeid az EU-n belül, kedves Kérdező, de hogy sikered lesz-e, az rajtad múlik leginkább.
2019. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem felvettek egyetemre messze otthonról és koleszban laktam. Én jól éreztem ott magam, de nem mindenkinek jön be.
2019. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!