Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért születtem szerencsétlennek?

Miért születtem szerencsétlennek?

Figyelt kérdés
Gyereknek is különc voltam, zárkózott, félénk olyan furcsa. Az arc berendezésem is karakteres erős arccsonttal, tehát nem hiszek a véletlenekben, a csajokat nem tudom magamhoz közel engedni pedig nem vagyok meleg...

2019. jún. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy a belső tulajdonságod és a külső tulajdonságod milyen, az két külön dolog. Ugyan, mind a kettőn lehet változtatni bizonyos szintig, de pl. a magasságodon, arccsonton nem lehet, de azon tudsz, hogy ne legyél zárkózott és ne féljél a lányoktól.


Nem születtél szerencsétlennek, leginkább te magad teszed azzá saját magadat, ahogyan viselkedsz, ahogyan az élethez hozzáállsz.

2019. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

nem születtél annak, senki sem születik annak.

Csak még nem tanultad meg, hogyan éld másképpen az életedet.

Nem feltétlen kell mást vagy másképpen csinálnod, lehet, hogy azt kell megtanulnod, hogy TE másképpen lásd a dolgokat.

Pl. a félig tele vagy félig üres pohár dilemma, amikor ugyanazt az egyik jónak a másik rossznak látja.

Menj el segítőnek a szabadidődben pl gyerekotthonba, kórházba beteg gyerekekhez vagy idősekhez, hajléktalanokhoz, sérültekhez. Rögtön látni fogod, hogy milyen szerencsésnek is születtél, hiszen van kezed lábad, tudsz járni, látsz, hallasz, beszélsz és nincs összeégve az arcod. Rengetegen ezt sem mondhatják el magukról.

2019. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt dobta a gép. Én is a világ legszerencsétlenebb emberének érzem magam.
2019. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a karmàd. Ezt kell megtapasztalnod és kihozni belöle a legjobbat.
2019. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Napi rinyálós kérdést ad meg nekünk ma is.


Uncsi vagy már, nagyon. Tegnap is rinyáltál, ma is ezt teszed ezek szerint.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de most elértem egy célomat és hiszek abban, hogy más is sikerülni fog. Gondolj te is a sikereidre és higgy abban, hogy más is menni fog!

Én is különc voltam suliban is, sőt már óvodában is, kevés barátom volt, miután meg lettek haverok, azok is ott hagytak a legrosszabbkor, átmentem egy hosszú depresszión, túléltem egy pár éves viszonzatlan szerelmet, nem hittek/hisznek bennem még a szüleim sem, de még itt vagyok és teszem amit kell. Neked is ezt tanácsolom!

2019. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is fura arcszerkezetem van,de facebookon megismertem almaim nőjét,akinek én vagyok a toékeletes férfi!Hogy hogyan csinaltam,ösuinte voltam,magamat adtam es a lány ezt ertekelte bennem,és tudja hogy mimdig mindenben szamithat rám!Suerencse is kell hozzá ez igaz,ne add fel,csak járj nyitott szemmel
2019. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megértem, emberi kapcsolatok terén én is mindig nulla voltam meg igazából más területen sem voltam soha kiemelkedő. Megpróbálok tenni valamit a jövőmért, szeretnék majd tovább tanulni gimi után vagy legalábbis valamilyen 2 éves képzésre jelentkezni. Engem most némileg ez motivál, hogy el tudjak majd valahol helyezkedni, egy fiú meg a barátok majd vagy jönnek vagy nem.
2019. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!