Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert, felnőttem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert, felnőttem miért kéne párkapcsolatban élnem, ha én nem vágyok rá?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki furcsállja, hogy 25 évesen nem volt még barátnőm, ami szerintem abszolút nem gáz, amúgy nem vagyok búza csak nem akarok kapcsolatban lenni

2019. jún. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lenne "a környezeted" tagjainak odavakkantani, hogy "Közöd?"?
2019. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Ha ennyire idegesítenek, akkor miért nem mondod meg nekik, hogy hagyjanak téged békén?


(És miért nem vágysz egy kapcsolatra? Neked szimplán elég az önkielégítés?)

2019. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat. Én vágyom rá, mégsem élek párkapcsolatban. A fene egye meg azokat, akiknek meg lehetne kapcsolata, aztán meg azon vinnyognak, hogy nem akarnak...
2019. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!