Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ciki/fura sztorik...

Milyen ciki/fura sztorik történtek veletek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Alsós voltam, uszóversenyen voltunk, nagyon szorongó gyerek voltam, így mikor megkérdezték, hogy kell-e valakinek pisilni, és mindenki azt mondta, hogy nem, nem mertem szólni, hogy nekem viszont igen. Egy hosszabb buszút volt előttünk, plusz még a Pesten belüli közlekedés, míg visszaértünk a suliba. A 7-es buszon mar egyszerűen nem bírtam tartani, és bepisiltem. Még ma is emlékszem az érzésre, pedig már vagy 20 éve volt, ahogy folyik le a combomon a cucc.... a suliba beérve kérdezte az egyik tanár, hogy mi történt, én pedig azt mondtam, hogy összevizezte a nadrágom a törölköző... 😂 Atyaég de rosszul éreztem magam.... szerencsémre a két kifejezetten rosszindulatú osztálytársam nem jött velünk, különben tuti még ezer évig téma lett volna a dolog....
2019. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

A sulinkban kosárlabda bajnokságot rendeztek, és jött egy másik gimiből egy fiú, aki nagyon bejött. Mi diákok nézhettük a meccset, ha akartuk. Épp valamilyen szünet volt a meccsben, de a mi sulinkból felmentek a kosaras fiúk, csak úgy kosárra dobálni. Az egyik fiú az osztálytársam volt, és mondta nekünk csajoknak, hogy dobjunk mi is kosárra. 3 barátnőm dobott, én nem is akartam, de észrevettem hogy a pasi aki bejön nekem, ott ül a lelátón. Én, mint profi kosaras megfogom a labdát, mondom ezt kosárra dobom hogy imponáljak neki. Ahaa.. Megszaladtam, kb 5 lépés után megbotlottam, és kificamodott a bokám. Jöttek a tanárok, haverok hogy mi van velem, mentőt is hívtak, a csávó meg csak meglepődve bámult.

Ez egy másik sztori lesz. A sulinkba jöttek cserediákok, velük kisérőtanár, plusz az igazgatójuk. A tesiteremben tartották a megnyitót, ahol olyanok a az ülőhelyek, mint a lépcső. Tehát nem konkrétan székek vannak, hanem ilyen "falépcső" szerű ülőhelyek. Én mászok fel a legutolsó sorba, kezemben a gyrossal. Valahogy rosszul léptem, elestem egy kisérőtanár ölébe(még szerencse hogy nő volt) Ez még a kisebb ciki volt, de a gyros beleborult a másik suli igazgatójának az ölébe..

2019. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly télen a szokásos esti futásomról hazafelé tartottam, félúton elkezdett csikarni a hasam, akkor már sejtettem, hogy gond lesz, ekkor elkezdtem lassulni, már csak ökölbe szorított kézzel, sietve tudtam gyalogolni, már csak 10 méter hiányzott, hogy hazaérjek, de ekkor elvesztettem a kontrollt és telef@stam a susogós melegítőmet, a szárát félrehúztam és kitáraztam a hóba a barnamackót, szerencsére sok hó volt, így rá tudtam húzni pár kupaccal.
2019. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
:D
2019. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Sulinkban egyszer az egyik emeleten leszedték az ajtókat a fiú wc-ben. Fogalmam sincs miért. Pár nappal később visszarakták. Nagyon durván rám jött a szapora, miután bementem a wc-re meglepően tapasztaltam, hogy egyiken sincs ajtó. Így nyilván nem álltam neki. Viszont a következő emeletig meg biztos nem jutottam volna el, ezért kénytelen voltam berontani a szomszédos lány wc-be, ahol ketten is voltak. És hát jó hangos is voltam. Kicsit se volt ciki. Utána még kijönni se mertem vagy 10 percig, mert hallottam, hogy még mindig vannak bent. Szörnyű élmény volt akkor.:D
2019. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!