Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan kaja ami könnyen...

Van olyan kaja ami könnyen elkészithető itthon és brutálisan magas (az se baj ha egészségtelen ) a kalória tartama?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak nem hízni akarsz? Vagy csak az egészségedet akarod kockáztatni? Ha igen, egyél magas zsírtartalmú ételeket /pld. jó zsíros disznóhúsból pörkölt, galuskával/, debreceni párost, hurkát, kolbászt, libamájat, vastagon dióval töltött süteményt, gesztenyepűrét sok tejszinhabbal, sok-sok fagylaltot, vastagon kent zsíros kenyeret, zsíros sülthúst, jó adag káposztás tésztát sok-sok cukorral, stb. Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A krumplinak eléggé sok. Rakott krumpli,sok tejföllel,sajttal. Variálni is lehet,meg hát minden ami krumpli+ tészta:-)
2009. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tészta, meg egyél jó sok tejszínhabos sütit
2009. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:) amugy kértem ,hogy könyen elkészithetőt:P(16éves vok) és egyedül élek gyakorlatban cska papiron van itthon apu :) és mindig itthagy pénzt csak én nem naon vágom h mitől hízhatnék:)köszönöm :)
2009. máj. 25. 17:29
 5/7 anonim válasza:
100%

Hízókúrást is ritkán látni :)

Én még a csokit és a földimogyorót, diót, napraforgómagot, pisztáciát és egyéb magvakat ajánlanám, ezeknek nagyon magas a kcal értékük.

2009. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a hentesnél marhacsontot velővel, megfőzöd, a velőt ki, és kenyérre pirospaprikával. NAAAAAAAgyon finom.
2009. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fuj :D
2009. máj. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!