Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet életmódot váltani...

Hogyan lehet életmódot váltani, ha itthon csak egészségtelen ételek vannak?

Figyelt kérdés
Szüleim csak zsemle, kenyér, vajkrém, felvágott, péksüti kombinációt eszik a hét minden napján, soha nem főznek semmit, csak szombatonként, de akkoris húst sültkrumplival, vagy főttel, vagy rizzsel. Épp elég kihívás ilyen ételek látványa mellett egészségesen étkezni...de a fő gond az hogy nincs pénzem magamnak havonta teljes étrendet biztosítani. Ők nem hajlandóak változtatni a szokásukon, pénzt nyilván nem adnak hiszen dolgozok már. De éppen azért lakok itthon amíg csak tehetem mert nagyon kevés a fizetésem. Úgy számoltam ha egészséges és minőségi étrendet szeretnék, az minimum havi 30-40 ezer, nekem erre sajnos nem jut. 15 ezrem lenne rá csak. Ebből mit lehetne venni amivel tudnék fogyni tartósan? Nem szeretnék éhezni, mert akkor úgyis feladom, és engedek az itthoni kaják kísértésének. Havi 2.5 kilot szeretnék csak fogyni, szép lassan.
2015. jan. 31. 15:35
 1/4 schocko ***** válasza:
Főzzél!
2015. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tojás gondolom van otthon,reggel egyél azt.este egyél virslit,felvágottat savanyúsággal,zöldséggel

ebédre meg főzzél magadnak.

2015. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menjetek együtt vásárolni, fehér rizs helyett kipróbálhatjátok a jázmin és basmati rizst. Olyan az ízük, mint a simának, csak sokkal tovább telítenek, nekem a fehér rizs után már egy órával korog a gyomrom, de ha basmatit ebédelek, akkor este kapok csak a fejemhez, hogy vacsorázni is kéne.

Segíts be a főzésbe, a saját krumpliadagodat vedd ki még nyersen, aztán főzd meg; a hússzeletedet pedig natúrként készítsd el.

2015. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél zabkását, fél kg csak 200Ft.

Almát. mandarint vihetsz melóhelyre, szintén 200Ft/kg, és sok.

Uborka, savanyú káposzta, cékla olcsóbb zöldség most, ezeket vedd.

Tojás főzve vacsorának nagyon jó, hozzá mehet az uborka szeletekre vágva.

Ebédre tényleg kellene főznöd, csirkecomb, csirkemáj olcsóbb ételek. Hozzá mehet egy kis rizs zöldségekkel. Főzelékek is elég olcsók és laktatóak egy-két tükör tojással.

Üveges lecsóból tojásos lecsó, lecsós máj kis rizzsel.

2015. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!