Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihagynal egy esemenyt csak...

Kihagynal egy esemenyt csak azert, mert kover/duci vagy?

Figyelt kérdés

Szegyenlem ahogy kinezek, 15kilo plusz van rajtam.

Ezen a rendezvenyen valoszinuleg fogok talalkozni regebbi ismeroseimmel, altalanos iskolabol is akar. En most tini vagyok, ilyenkor valtoznak az emberek. En ugyanolyan vagyok, mint regen, csak kb 3 kiloval tobb.

A tobbiek mind valtoztak, erettebben neznek ki, teljesen kiviragoztak.

Ez az esemeny egyszer van egy evben, es szerettem volna menni, de elbizonytalanodtam, szoval most nem tudom mi legyen.

Egyebkent nem csak azzal van gond, hogy van rajtam plusz suly, hanem emiatt az oltozkodesem is borzaszto(takargatom magam), illetve szep sem vagyok, nem merem sminkelni magam, stbstbstb.

(Fogyozom mar regebb ota, de meg semmi nem latszik.

Bocsanat az ekezetek miatt)


2019. jún. 28. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
tudom, hogy az önbizalmad nem a legjobb emiatt, de ne gátoljon semmiben az, hogy husisabb vagy! én a helyedben nem aggódnék ezen ennyit, inkább érezd jól magadat :)
2019. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 kg nem feltűnő, amúgy se hiszem, hogy mindenki hajszálpontosan emlékszik az évekkel ezelőtti kinézetedre.

Amúgy jól sejtem, hogy osztálytalálkozóról van szó?:) oda szinte minden csaj kirittyenti magát, öltözz fel te is csinosan, ha szebbnek érzed magad kifestve, nyugodtan sminkelj és hidd el magadról, hogy te sem vagy csúnya. Meg aztán nehogy azt hidd, hogy mindenki tip-top, max a faces posztokon látod ezt, mert oda senki sem azt fogja kirakni, hogy mennyit mutat a mérleg...

Ha alapból szeretted azokat az embereket, akkor nagy butaság lenne otthon maradnod.

2019. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Duci lány is tud csinosan öltözni, csak el kell találni a ruha szabását. És szerintem is sminkeld ki magadat egy picit, az sokat dob az összképen és a közérzeteden is.

Ha szolidan teszed csodás leszel hajrá

2019. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Rajtam 50kiló ++++ van, dehogy hagynék ki semmi eseményt. Én már általános iskola alóba is kövér voltam, nem most kezdtem , én csak csajozni nem csajozok mert tényleg sajnálom és nehéz helyzetbe hoznám az illetőt. Osztály tali jó móka. Mondd, hogy rendeződjenek úgy, hogy ki érte el a legtöbbet, aki az utolsó azt közösítsétek ki és nézzétek le egyszerre majd személyeskedjetek kettőt, ahogy ezt mindigis csináltátok érdemjegyek alapján. :D.
2019. jún. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 15 kiló feleslegem lenne... Ehhez képest jártam anno haverokkal, barátokkal rendszeresen bányatóra, ma is eljárok velük sörözni, szégyenérzet nélkül megyek osztálytalálkozóra, stb. Hogy miért? Mert megtanultam elfogadni magam, és rájöttem, hogy nem kell törődni azzal, mit gondolnak mások. Ez a tanácsom számodra is. Vállald fel azt, hogy ki vagy, és ne zárkózz magadba csak azért, mert nem olyan vagy, mint egy sorozatgyártott próbababa.
2019. jún. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Odafigyel évek után is a külsejére és az alakjára = sorozatgyártott próbababa?


Még mindig esztétikailag visszataszító az elhízott ember látványa, ezt nem elfogadni kell, hanem tenni ellene.

2019. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Látom átment a lényeg. Arról lehet vitatkozni napestig, hogy kinek mi a visszataszító, csak nincs értelme. Egy normális ember elfogadja azt, hogy nem vagyunk egyformák. Egyébként pont a hozzád hasonló emberek miatt születnek az ilyen kérdések, és az ilyen emberek miatt érzik rosszul magukat mások.
2019. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!