Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok voltatok már zsarolás...

Csajok voltatok már zsarolás áldozatai? Már úgy értve hogy egy másik csajjal szemben?

Figyelt kérdés

Ha igen elmesélnétek hogy mi volt, és hogy tudtatok belőle kijönni?

Akár privibe is jöhet.



2019. jún. 29. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másik no nem tud minket zsarolni, oda megyünk jot megtepjuk egymást és el van intézve, mindenki megy a dolgára.
2019. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akár az is lehet egy zsarolási "alap".
2019. júl. 1. 06:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nök között szinte nincs is zsarolas.

Zsarolas nelkül àrulnak el, vernek àt, hazudnak kavarnak rolad, vagy tépnek meg.


A zsarolas az mindezek elött egyfajta "figyelmeztetes"lenne mint rendörnel az alljon meg vagy lövök. Nök között kerdezes/figyelmeztetes nelkül csak a löves megy


Ezert is a szalloige hogy nöi fönökök vagy nöi striciknel kegyetlenebb nincs is

2019. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt ertem, hogy nem szolit fel, nincs zsarolas figyelmeztetes azelött mielött "lö", azaz mielött àtver, elàrul, megver.


Szival nem fog zsarolni azzal pl hogy ha nem teszed meg ezt vagy azt akkor szétkürtöli a titkod, hanem tudtod nelkül kibeszél.

2019. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Es az még sportszerü is.

Az igazi aljas amikor megzsarol beatartod es akkor is atver.

Az az igazi aljas.

Vagy hozza is teszi hogy csak a te erdekedben :D

2019. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A masik fél amiket tehet:


Eleve nem hagy magàn tamadasi felületet (a titkait celjait nem kell megosztania, ne beszelje ki sajat magàt, nem kell mas orrara kötni azt sem ha csak tetszik vki, parkapcsolatot szinten vedeni azaz a parodat illetve a gondjaitokat nem kibeszelni mintha mindig minden rendben lenne. Fontos hogy a felwlmeidet se aruld el mert azzal visszaelnek. En pl elmondtam hogy nekem ijesztö ha sarokba szoritanak, erre exem direkt akkor kezdett el velem veszekedni mikor a kadban vagyok "vedtelen"meztelen ajtoban allt igy mintha be is lennék zarva, egyfajta lelki/pszicho terror az egesz. Az emberek a felelmeiddel szinte tudatlanul is visszaelnek nem kell elmonďani)


Masik hogy erösnek tünsz alcakat hasznalasz magadat véded. Pl nekem van egy ismerösöm motoros es tetkos "àllatnak"nez ki, mivel az en haverom mindig azt hitték hogy engem siman megvedene, es amikor megesett hogy leq.rvaztak csak mosolyogtam rajta, a szemebe visszakerdeztem az illetönek hogy pontosan ezt mondtad ram, vigyorogtam mint a tejbetök es hozzatettem, rendben, ezzel neked annyi. Csak vard ki a végét ;)


Masnap elköltözött a kolibol :D


Szoval nem àrt tudni jàtszmàzni is.

Vagy a megközelizes is jo. Egyszer hallottam hogy kibeszelnek a konyhaban szidnak mint atom, ugy fàradt fejjel ahogy voltam epp felkelve, hoztam egy széket a legnagyobb pofàju mellé, es szemtöl szemben szoltam neki, most mondd itt vagyok hallgatlak, mi is a bajod?megbeszeljük? Hirtelen mar nem is volt nagy a szaja.


Meg ilyesmik

2019. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!