Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

27 eves vagyok ... masra se tudok gondolni csak hogy mikor iszok ... csak ugy erzem jol magam ...


egyre tobb es tobb kell .. hogy ugyanazt a effektet adja .. csak ezen vagyok, mikor es hol veszem es legyen otthon


DE


nem sort iszom.. nem bort.. nem palinkat


likort 28 30 szalek alkhollal..


2019. jún. 29. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez már súlyos alkoholizmus. Ha nem akarsz egy lecsúszott csöves lenni, akkor tedd le segítséggel a piát. Különben előbb vagy utóbb elég rossz lesz neked. A környezetednek meg még annál is rosszabb.
2019. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...a munkamhoz kell.......
2019. jún. 29. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen munkához kell?
2019. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Építkezés? Közmunka?

Nagyon máshol nem szoktak nyelesgránáttal indítani. Egyébként az a legalja a piának. Aki olyat iszik, az a szememben instant szánalmas. Pedig én is iszom, de inkább drágább söröket.

Úgyhogy igen, nagyon gáz amit csinálsz. Irány az elvonó, ha ember akarsz maradni.


Mellesleg a munkához nem kell a pia, hanem kifejezetten veszélyes inni.

2019. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy igen, alkoholista vagy, méghozzá ahogyan már fentebb írták, a súlyosabb fajtából.


A kérdésed miatt viszont arra következtetek, hogy tisztában vagy azzal, hogy ez az egész folyamat nem normális, és meg akarsz változni. Gondolkodj el rajta, hogy miért iszol? Mit helyettesít a pia? Írtad hogy a munkádhoz kell.. Mivel foglalkozol?

2019. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

draga italaokat iszom ... literje 7000 forint..


amaretto disaronno, campari, whiskey

2019. jún. 29. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:
A válaszaidból már világos, hogy ki se akarsz jönni belőle.
2019. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De milyen munkához kell inni? Próbavásárló vagy, aki csak kocsmákba járhat?
2019. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért az mennyire szánalmas hogy erre vágsz fel b+. Nem csak alkesz vagy hanem hülye is, hogy kifizetsz egy rakás pénzt azért hogy igyál. Mert aki csövesbort iszik, vagy az aranyfacant ferenzkeseruvel a kisbolt előtt, annak nem megy el ennyi pénze.
2019. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tipikus pótcselekvés. Nem találtad meg az életed értelmét. Még hazudsz is magadnak... komolyan... nincs olyan munka, amihez egyfolytában inni kell! Te is tudod. Az önbecsaoás nem vezet sehova sem.


Meg kell találnod az értelmet az életedben, pia nélkül is. Csak akkor van lehetőséged visszatérni az „élők” közé, csak akkor tudsz leszokni. Amíg nincs másod, csak a pia, addig nem is lehet másod. Ez már az a szint... Kérj segítséget!

2019. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!