Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Antiszociálisként lehetek gazdag?

Antiszociálisként lehetek gazdag?

Figyelt kérdés

#pénz #anitszoc
2019. jún. 30. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Elég sok pszichopata boldogul elég jól az életben... Ja, vagy te arra gondolsz, hogy rossz szociális képességeid vannak? Mert az nem az antiszociális. Mielőtt hülyeséget írsz ki, nem kellene utána olvasni a szavak valódi jelentésének?
2019. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen érdekes fogalmak ezek mert az antiszociácsra mondják h pszichopata de nekem az anti szociális inkább az h nem tudom az emberekt kezelni de vannak érzelmeim de az elszigetelve élem meg nagyon tudok félni és szorongani szeretni viszont nem nagyon jobb lenneha pszihopta lennék mert akkor nem lennének érzéseim amik korlátoznak
2019. jún. 30. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

A szó amit használni akartál: aszociális

(az -a fosztóképző, míg az -anti "ellenes"-t jelent)

2019. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz. Miből gondolod, hogy ne lehetnél?
2019. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem fogalom. Hanem egy mentális betegség hivatalos elnevezése. Antiszociális személyiségzavar. Vagyis pszichopata. Nyugodtan keress rá google-n.


Az előttem szólónak szintén igaza van.


De ha ennyi se megy, akkor bizony nem nagyon fogsz tudni úgy ügyeskedni, hogy meggazdagodj, sajnálom.

2019. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Időmilliomos lehetsz ha már barátaid úgy sincsenek.
2019. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most h h ben van valami egy bizonyos kört által skatulyázva mert eltér a megszokottól nem feltétlen betegség lehet evolúciós csoport mechanizmus most szükség van pszichopatákra is mert valamilyen munkát más nem tud elvégezni mert az érzelmek klorátoznák de ugyan úgy kellenek altruisták is én inkább olyan vagyok mint egy aspergeres bizonyos dolgok érdeklenek azokkal foglalkozok az emberekhez meg ha szeretnék is nem értek egyszerűen ... meg ha érdekel valami arra tudok figyelni másra nem a legnagyobb gát bennem a félelem ezt kellene valahogy legyőznöm s nem csillapodik sehogy
2019. jún. 30. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
... Joó. Akkor vedd úgy, hogy nem is írtam semmit. Valaki pedig mondjon egy jó agysejt regeneráló terápiát, köszi!
2019. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb antiszoc, feltételezve, hogy elég okos, elmegy informatikusnak, és ronggyá keresi magát. Aztán jön valami golddigger nő, és szül neki 3 gyereket, és eljátsszák, hogy boldogan élnek, míg meg nem halnak.
2019. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az életed vágya, hogy gazdag légy? Azt hittem, az érdekel, boldog lehetek-e ilyen természettel az életben. Ez a fontos, a gazdagság csak utána jön. Ha nem jön, nem baj, attól még boldog lehetsz, ha megtalálod a társad pl., ha boldog családi életet élsz valakivel, ha olyan a szakmád, ami tényleg érdekel - talán ez az utolsó a legfontosabb.
2019. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!