Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik még igaz...

Szerintetek létezik még igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Azért nem a párkapcsolat kategóriához írtam mert szerintem ez kortól függetlenül mindenkihez szólhat. Ma már csak azt látom hogy két ember szimpatikus egymásnak és ha elvannak egymással akkor pár nap után összejönnek, majd pár hét múlva szakítanak. Vagy például barátnőm és a barátja már több mint egy éve vannak együtt és a lány még a fiú előtt hitt az igaz szerelemben, mindig együtt beszéltük ki a romantikus filmeket, könyveket de mióta barátja van folyton azt hajtja hogy hát igaz szerelem nem létezik. De én annyira nemtudom elképzelni hogy legalabb 2 olyan ember ne lenne akik halni tudnának egymásért és tényleg egymásnak lettek teremtve. Nemtudom, ki hogy van ezzel de erről a témáról nagyon szívesen beszélgetnék és nagyon érdekel mások véleménye erről
2019. júl. 3. 05:23
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Jó lenne elkülöníteni a filmet a valóságtól.

Igaz szerelem létezik, de nem hiszem, hogy sokan feláldoznák magukat a szerelmükért és ezt nem is lehet elvárni. Az embernek egy élete van.

A barátnődnek meg sz.r a kapcsolata, de ezt nem meri bevallani, inkább meghunyászkodik és megelégszik azzal, ami van.


Pl. Celine Dion és volt férjének kapcsolatát hova sorolod, ha nem az igaz szerelemhez?

Vagy Patrick Swayze-ék kapcsolatát?

Igaz, mind a két kapcsolatból mar egyik férfi se él, de az övék igaz szerelem volt.


Szüleidnek milyen a kapcsolata? Mégha el is váltak, de előtte biztos szerették egymást és te biztos, hogy szerelemgyerek vagy.

2019. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éve van párom, nagyon szeretjük egymást és úgy érzem tökéletesen kiegészítjük a másikat.

Lehet idővel elmegyünk majd egymás mellett, előfordul.

De én hiszek benne, hogy létezik.

2019. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tévhitben élnek és a teljesen természetes és emberi konfliktusok, nézeteltérések amikor előjönnek, azonnal kiábrándultan továbbmennek. Nem tudnak konfliktust kezelni, azonnal feladják és keresnek mást. Olyan ez, mint a mai kapitalizmus: ne javítsd meg, dobd el, vegyél újat!
2019. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik az igaz szerelem, és tényleg tud olyan lenni, mint a filmekben. Csak azt kell elfogadni még, hogy max 2 évig tart, aztán elmúlik, és a kötődés-szeretet veszi át a helyét. Hát meg igen... hogy nagyon ritka, hogy viszonzott
2019. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretnék hinni benne. Eddig 2 rövidebb kapcsolatom volt, de így utólag rájöttem, hogy egyikben sem éreztem azt igazán soha, hogy szerelmes vagyok és erős ragaszkodás sem alakult ki részemről. Harmadszorra nagyon meg fogom fontolni. Inkább maradjak egyedül évekig, de legközelebb csak olyan férfinak adok esélyt, akivel az első pillanatól kezdve meg van köztünk a szikra és a kölcsönös szimpátia.
2019. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem létezik😂😂😂
2019. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szintén neked is ajánlom figyelmedbe Gary Chapman: Egymásra hangolva című könyvének 3. fejezetét ami bemutatja mi is a szerelem.


Létezik szerelem igen és sajnos ez nem irányítható és nem tudatos dolog.

2019. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Létezik, csak sokan elfelejtik hogy egy kapcsolatban dolgozni kell, kompromisszum és együtt fejlődés. Az elején lehet a rózsaszin köd, sőt van is de olyan nincs hogy "Ő az igazi" az elején lehet, pozitív tulajdonságokat felerősítsük de olyan hogy igazi nincs, maximum azzá válhat és úgy lesz ő az igazi. :)
2019. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg az ember kapcsolatban van, addig töretlenül hisz az igaz szerelemben. Aztán ha annak végeszakad, akkor azt hangoztatja a világ felé, hogy bizony nincs olyan, hogy igaz, örök, legyőzhetetlen szerelem. És ha újra találkozik valakivel, aki iránt szerelmet érez, megint visszakapja a hitét. :) Szerintem pont ez a szép ebben a világban, mindig van második esély.
2019. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bar most nem is igazan erzem igy, de tenyleg szep ez a vilag ettol is es sok minden mastol
2019. aug. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!