Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért unatkoznak/un...

Az emberek miért unatkoznak/unatkoznának otthon és miért érzik jobban magukat a melóban robotolva?

Figyelt kérdés

Tudom, hasonló kérdésem volt már, de nekem és pont ez még nem.

Kismamás, gyerekekkel vagy akár hagyományos családmodellel foglalkozó kérdéseknél leszólják azt a nőt, aki otthon maradna.

Élőben is hallok ilyesmiket és hogy 1 év után elvileg unatkozni kellene, még akár gyerek mellett is.


Nem a gyerekekre akarom kihegyezni a kérdést, jelen állás szerint nem is akarok szülni. Csak talán a leggyakrabban velük kapcsolatban jön elő ez a kérdés.


Egy karrier-tanácsadás jellegű csoportos beszélgetésen is előkerült, hogy az embernek sikerélmény kell, hogy értékesnek érezze magát. Szerintem ezt egy kreatív hobbi még jobban is megadja.


Miért jobb a munkahelyen csinálni mindig ugyanott, mindig ugyanazt, mint otthon, szabadon, hol ezt, hol azt, hol ekkor, hol akkor?



Egy alternatív valóságban én egy percet sem dolgoznék.


2019. júl. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Rühellek dolgozni 7köznap fizikai fájdalmat érzek reggelente hogy menni kell
2019. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Mondd csak, voltál már otthon éveket? Nem csak úgy a nyári szünetre gondolok a suliban, hanem hogy kettőnél több évet egyfolytában? Ugye nem? Ha lettél volna, ki sem írod a kérdést.
2019. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak kb 8 hónapot voltam otthon.

Magával az otthonléttel nagyon jól elvoltam és nspi 8-10 órát kitettek a teendők, egyéb hasznos dolgok. Ja, és 8-9 órákat aludtam. Tudod a 6 óra alvás nem jó akkor se, ha be akarhuk beszélni, hogy nem árt.

Az otthonlét oka már kevésbé volt víg.

2019. júl. 3. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Sulis vagyok, huszonkettedikén vége lett az isinek. Uncsizok mint állat. Nehéz amikor van iskola, de ott van társasági élet. Mondjuk nekem az is közre játszik hogy falusi vagyok aki városba jár suliba.
2019. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!