Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki régebben otthon ülős volt, mulya introvertált, mostanra meg egy vagány magabiztos ember lett belőle?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Az introvertált nem az, akit leírsz. Az csak szerencsétlen.
2019. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó akkor van itt olyan aki szerencsétlen volt de megváltozott
2019. jún. 11. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondhatni, igen. De egyik véglet se volt annyira extrém, tehát nem voltam egy szociális hulla azelőtt se, csak inkább magamnak való. Most meg nem vagyok partyállat, csak szívesebben járok közösségbe, mert van olyan közeg, ahol jól érzem magam.
2019. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van. Szerencsétlenből lehet magabiztos. Ahogy introvertált is lehet magabiztos. Attól introvertált, hogy SZERET otthon ülni, nem vágyik el.
2019. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, csak előbb egy kis tiszta MDMA-t kell fogyasztani, aztán rögtön a társaság közepén sztorizgató, mindenkivel azonnal szót értő, szuperkedvelt ember lesz bárkiből. Fun fact: Svájcban és Németországban tesztelik az orvosi célú felhasználását. Még 10-20 év és nem feketén, titokban kell beszerezni...
2019. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elég félénk és szorongó kamasz voltam. Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy bármilyen számomra még ismeretlen feladatna belekezdjek vagy idegen helyre menjek egyedül. Továbbra sem szeretem, ha ügyeket kell intéznem és új emberek közé kell mennem, illetve új helyeken tájékozódnom egyedül. De ha muszáj, akkor a régi énemmel ellentétben, már azonnal megteszem és magabiztosan adom elő magam. Még mindig utálok telefonálni is, de már csak egy "Ajjj, miért nem lehet nekik emailt írni inkább?" felkiáltást hallatok és már tárcsázom is a számot. Régen ehhez volt, hogy egy órát készültem lélekben.

Bulizni el mernék menni most már, de nem megyek, mert semmi szórakoztató nincs a partikban és nem akarom az időmet/energiámat ilyenekre pazarolni.

2019. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!