Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életetekben a...

Mi volt eddigi életetekben a legdurvább dolog, ami mondták nektek?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobb barátnőm dühében, hozzám vágta,hogy soha az életben nem leszek olyan sikeres,mint ő,ha mindent beleadok sem.3.éve jártam akkor ő egyetemre.Én egy szerinte büfé-szakra, ő meg közgazdásznak tanult.Annyira szíven ütött,hogy a mai napig fáj,ha eszembe jut.Már 2 éve nem beszélünk.De ez a mai napig fáj.
2019. júl. 4. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

"Tudom, hogy direkt csinálod, azt akarod hogy megőrüljek."

Ezt anyám mondta.



"Sose tudtam senkivel ilyen jól beszélgetni, mint vele."

A legkedvesebb barátom, ezt egy másik emberre értette, akivel aznap ismerkedett meg. Én viszont szívemet-lelkemet kitettem érte, egy évig szenvedtem.

2019. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Kissé furán járok, hogyha fáradt vagyok, akkor ez hatványozódik. Egy alkalommal egy idős nő a sokkal fiatalabb barinőjével együtt beszélgetve, elhaladva mellettük, már távolabb, utánam kiabálta, hogy "Az ilyennek tolókocsi kellene".
2019. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Egy volt osztálytársam: "az agyamra mész"

Én: "Hogy hovaaa? Neked olyanod nincs!"


Így utólag lehet neki rosszabbul esett :D

De most komolyan: mi a csudáért veszitek fel buta paraszt emberek gonosz, bántó megjegyzéseit? Ez nekik szegénységi bizonyítvány, nem nektek!

2019. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb oldali donga lábam van, 2 műtétem volt miatta, és 10 évig gyógytornára jártam. Iskolában mivel könnyített tesim van/volt nem egy fiú megszólt hogy csámpa királynő, sánta r*b@nc, stb


Aztán voltak kevésbé rosszak is, hogy miért vagy ennyire ronda? Olyan csúnya vagy! Veled senki nem jönne össze! Idegesítő vagy! Unalmas vagy! Nem is lehet veled beszélni! Idióta vagy! Semmit nem tudsz megérteni!


De nagy a pofám így általába vissza tudtam szólni.


L

2019. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazából konkrét mondatot nem tudok mondani, csak helyzetet. Volt a tesómmal egy családi balhé, ahol mindenki számára egyértelmű volt, hogy nem én voltam a negatív figura, kivéve a szülők számára. Lényegében ott megszűnt számomra a család.
2019. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
61%

Engem ami a leginkább szíven ütött, az az volt, amikor még általános hetedikben a sulival Németországban voltunk. Az egyik legjobb barátnőm is ott volt, akit piszkáltak az idősebbek, hogy nagy a feje. Egyszer egy ilyen piszkálódás közben odaszólt nekik: És ő? Ő hogy néz ki??

Én csak álltam, legszívesebben elsüllyedtem volna, nem szóltam semmit.

Megjegyzem roppant dús szemöldökkel voltam megáldva lány létemre, amit nagyon szégyeltem és csúfolták is miatta. Hét év eltelt azóta, jóban vagyunk, de ezt sose felejtem el. Hogy mire képes az ember, ha őt magát sarokba szorítják.

2019. júl. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!