Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legérdekesebb...

Mi volt a legérdekesebb dolog, amit eddigi életetekben tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Legyen szó egy helyzetről/esetről, egy hatalmas felismerés az emberiséggel, vagy magatokkal kapcsolatban... Vagy akármiről
2017. márc. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Magamról. Nem tudom mennyire érdekes másnak, de (sajnos?) előfordult többször is, hogy olyan emberbe szerettem bele, vagy kedveltem meg, aki pont mindennek az ellentétje, vagy szélsőges esete volt annak az ideálnak, amit magamban alkottam.
2017. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Rájönni, hogy az emberek értelmes nőnek tartanak. Iszonyú kishitű ember voltam világéletemben, nehéz gyerekkor..stb. Úgy nőttem fel, hogy buta vagyok. Ha az eszemmel értem el valamit (verseny eredmény,diploma) mindig bemagyaráztam, hogy ez csak a szerencsének vagy éppen ennek-annak tudható be. Aztán jött valaki, aki képes volt úgy a tudtomra adni, hogy ő egy okos, értelmes nőnek tart, hogy azt én is elhiggyem.
2017. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Kiskoromban azt hittem, hogy a felnőttek értelemszerűen okosak és értelmesek. Aztán, amikor idősebb lettem, rájöttem, hogy nem. A felnőttek csak nagyra nőtt gyerekek és többségük alacsonyabb értelmi szinten áll, mint a gyerekek.

A másik dolog, ami meglepett, hogy mennyire kevés korrekt és értelmes ember van.

2017. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rájöttem magamtól, hogy a régi csuklós Ikarusok hátsó futóműve kormányzott. (és ehhez hasonló "értelmes" dolgok)
2017. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!