Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vált ki belőletek a pride?

Mit vált ki belőletek a pride?

Figyelt kérdés
Támogatjátok?illetve ha nem,akkor miért?
2019. júl. 5. 17:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%
Semleges, nem zavar.
2019. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
Vonultam már heteroként, támogatom.
2019. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
80%
Kifejezetten semmit nem vált ki. De támogatom, hadd vonuljanak, nem ártanak senkinek.
2019. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
74%
Támogatom. Holnap életemben először megyek rá, heteroként egy olyan társasággal, ahol egyetlen ember meleg. Tizenéves koromban elleneztem, de utólag úgy látom, csak a heccnek, előítéleteknek dőltem be.
2019. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem vált ki, hidegen hagy
2019. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
38%

Zavar. Itt a melegek nincsenek sem megkülönböztetve, sem hátrányban, valójában a kutyát nem érdekli hogy kinek milyen a szexuális beállítottsága.

A pride-ra viszont rátelepedik a politika és a meleglobbi, ami károkat okoz éppen a melegeknek és egyéb nemi kisebbségeknek. Elvileg ez a meleg büszkeség felvonulása, de semmi okot nem látok benne a büszkeségre, nekem sincs okom arra büszkének lennem hogy heteró vagyok. Így születtem, ennyi.

2019. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
71%
Nem arra büszkék, hogy melegek, hanem arra, hogy ezt nyilvánosan fel merik vállalni, egy ilyen többe-kevésbé konzervatív és előítéletes társadalomban is.
2019. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
42%

#7

A testvérem meleg. Semmiféle büszkeségre nem lenne oka csak mert ezt elmondta másoknak is. Semmi nem változott tőle. Se kevésbé, se jobban nem szerettük miatta és semmiféle hatással nem volt az életére. Másik rokonom meg szívbeteg, ő meg úgy született. Akkor ő meg tartson szívbetegek büszkesége felvonulást?

2019. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
66%

#8: Nem érted.

Hány olyan kérdés volt már ezen az oldalon is feltéve, hogy elmondtam otthon, hogy meleg vagyok, és erre konkrétan kidobtak a saját szüleim?

Ha egy iskolai osztályban kiderül valakiről, hogy meleg, szerinted mennyi bántást fog kapni? Rengeteg embert konkrétan meg is vertek emiatt, a “szerencsésebbeket” csak lelkileg készítettek ki.

Ha egy munkahelyen (például egy gyárban), kiderül valakiről, hogy meleg, szerinted mennyi bántást, beszólást, fizikai és lelki bántalmazást fog kapni?

És ezt nem úgy elképzelni, hogy ő fennhangon hirdeti, hogy meleg, hanem mikor már 10x kérdezik meg, hogy miért nincs barátnője, és XY tetszik-e neki, akkor félve bevallja, hogy ő nem a lányokat szereti.

Szerinted most őszintén, nem kell bátorság ahhoz, hogy ezt az ember fel merje vállalni, és nem érezhet utána jogos büszkeséget?

2019. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
66%

Egy egész világ támogatja. Jó heteróként vonulni, kedves emberek közt. Van nem egy meleg barátom, sose bántottak egy szóval sem.

19/F

2019. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!