Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molett, túlsúlyos lányok,...

Molett, túlsúlyos lányok, milyen érzéseket vált ki belőletek egy ilyen videónak a nézése?

Figyelt kérdés

A legkisebb rosszindulat nélkül kérdezem. Csak kíváncsivá tesz, nem motivál titeket?


https://www.youtube.com/watch?v=4Vr4rh4Lv34


1:19-nél egyébként Mihalik Enikő. :D


2016. okt. 25. 18:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
9%
Kedves kérdező! Szerintem a kérdésed, már önmagában butaság. Hogy miért? Azért, mert ez nagyrészt genetikai és alkat kérdése is, egy molett hölgy akárhogyan is diétázik sosem fog úgy kinézni mint Mihalik Enikő vagy Candice Swanepol. ráadásul mindezt úgy mondom, hogy én vékonynak számítok, 173 cm / 52 kg. De sajnos ez nagyrészt alkat kérdése hiába hogy le valaki, nem fog így kinézni mint a videón szereplő hölgyek. Nem véletlenül hogy ők a top kategóriás modellek…
2016. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

ne haragudj de mi motivalna, mikor a pasika husi lányoakt meg jobban szeretik?akiken van mit fogni?persze nem 200 kg ról beszelek, de nem szeretik a vekonyakat.

mindig mondjak, h ne fogyjak le, akkor mi a franc motivalna?

2016. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
pont volt egy ilyen riport, hezek a modellek a fellépés elött 2 hetig vagy nem tudom meddig csak turmixot ihatnak, benne van a szerzösedükben..köszi vhogy nem vagyom erre..
2016. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod hogy a pasik nem szeretik az ilyen csajokat?

https://www.youtube.com/watch?v=FESrH3RM-8c

Érdekes...

2016. okt. 25. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Soha nem lennek kepes lefogyni 45 kilora.

Az mar mas kerdes, hogy nem is akarok.


16/l 155cm 50kg

2016. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Közel sem 45 kilósak ezek a lányok, és ne jöjjetek azzal hogy anorexiások meg éheztetik magukat. Szerintem igenis egészséges kinézetük van, látszik hogy sportolnak és amúgy is van akinek gyárilag ilyen alkata van.
2016. okt. 25. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem motivál, személy szerint magasról teszek rá és gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Semmilyen megfelelési kényszertől hajtott, 2016banezadivat elveket valló kedvéért sem fog senki lefogyni, hiába próbálnak oltogatni Facebookon a 40 kilós swag yolo elmebetegek.
2016. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ezek a lányok 50-55kgosak es kb 175-180cm
2016. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez csak egy sima divatbemutato. Kb annyit ereznek mint te amikor kigyurt ferfiakat latsz... semmit. :D
2016. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szépek, persze. De ahogy az egyik válaszoló is írta, nem mindenki fog így kinézni, akárhány kilótól is szabadul meg. Én most fogyózok, ha lefogyok, tökéletesen elégedett leszek az eredménnyel. Akkor is, ha a Victoria's Secret nem szerződtet.

Engem az egészség motivál, meg az, hogy megfeleljek magamnak, a magamról alkotott képnek. Ezt erősebb motivációnak érzem, mint a fehérnemű-modellek lesegetését.

2016. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!