Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is inkább rosszat...

Szerintetek is inkább rosszat okoz a pride a melegeknek?

Figyelt kérdés
Már melegtől is hallottam hogy ellenzi ezt az egészet, mert szerinte ezzel inkább olyan emberek is elkezdik jobban utálni a melegeket akiknek egyébként semmi bajuk nem volt a melegekkel
2019. júl. 6. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek a leírással.

Engem abszolút nem érdekel, ha Sanyi és János egy párt alkot. Ha mindketten szeretik egymást, semmi bajt nem látok a dologban. Hadd éljenek úgy, ahogy ők szeretnének.

De hadd ne kelljen pink tangában néztem Sanyit nyilvánosan, miközben szinte felfalják egymást Jánossal. Ez a heteró pároktól is finoman szólva illetlen.

2019. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem marhára semmi bajom a melegekkel. De! Nagyon szívesen megkérdeznék már egy meleget, hogy mi a jóisten haragjáért kell MUTOGATNI, ha valaki meleg?!
2019. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Simán lehetséges. Nekem sosem volt bajom a melegekkel, de ez a magamutogatás már kicsit túlzás. Hetero emberek sem vonulnak végig a városon így, mert semmi értelme. Az biztos, hogy nem fogják őket jobban elfogadni az ilyen tipikus pride-os megnyilvánulásoknak köszönhetően, sőt.
2019. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
A heterok nyilvan nem fognak vegigvonulni, mert oket nem eri mindennap megkulonboztetes a szexualis iranyultsaguk alapjan.
2019. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem; aki irtózik a melegektol, az akkor is irtózna, ha nem lenne évi 2 nap, ami róluk szól.

A pride csak kapóra jön, mert okot ad nekik méltatlankodásra.

2019. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Bocs kérdező, de ezt hinni a gondolkodási képesség abszolút hiányát jelenti. Gyakorlatilag egy értelmi vákuum...


Vezessük le: miért zavarna valakit évente egy felvonulás, mikor nem zavarja, hogy az egész országban főműsor időben adnak le a tv-ben végtelenül degradáló, rangon aluli heteroknak készült dolgokat? ("uuuu de engem az is zavar ám, szóval sakk-matt" - ok, homofób, akkor miért csak a pride körüli viták alatt hallani, hogy téged ez zavar? Ha csak ilyenkor mondjátok, hogy ez zavar titeket, az lóf aszt sem számít)


Miért szólalna fel valaki egy hülye felvonulás miatt, mikor nem szólal fel az ezernyi valóságshow miatt, meg a párkereső műsorok miatt, ha csak nem azért, mert már alapból rühellik a melegeket?


Az ilyen "nekem nincs bajom a melegekkel, de a pride [...]" típusú emberek jó embernek akarják hinni magukat, ezért minden mondvacsinált hülyeséget kitalálnak, hogy leplezzék a homofóbiájukat.

Na és mi lenne, ha a melegek nem parádéznának? A történelem nagy részében nem parádéztak, mégis gyűlölte őket mindenki. Vajon miért? Nem azt nézitek ti, hogy a melegeknek jó-e a pride, hanem azt, hogy a ti szar kis lelki világotoknak mi a legjobb.


Az ilyen gerincteleneknél, akik rendes, empatikus embernek akarnak tűnni, a homofóbiájukat viszont nem akarják feladni, még a nyílt homofóbok is jobbak.

Nem kell a hülye duma arról, hogy a pride "rosszat okoz" a melegeknek, vagy hogy "nincs bajom a melegekkel, de"


Az nem elfogadás, ha valakinek az kell a béketűrése megőrzéséhez, hogy soha de soha ne lássa az utálata tárgyát.

Egy kibekúrt felvonulás egy évben semmi. Két pride között lefut minimum 3, hónapokig tartó igénytelen hetero társkereső műsor vagy valóságshow.

Az, hogy az emberek látják, hogy léteznek melegek két dolgot ér el:

- a heterok rejtett homofóbiája, amivel foglalkozni KELL felszínre kerül

- ami még fontosabb: a melegeknek több élettere lesz; a pride azt mutatja, hogy nekik is joguk van létezni a szűk kis lakásukon kívül, nem kell visszafogniuk magukat, csak azért, mert néhány hülye akkor lenne boldogabb, ha nem hallana a létezésükről sem.

2019. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen műsorokat kikapcsolod, és kész. Hidd el, nem érdekel, hogy Kati össze van zárva Petivel, és így "összejönnek".
2019. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Ez nem igaz amiket leírtál ugyanis minden kérdés illetően igenis vannak közömbös emberek, a közömbös embereket mindig lehet valamilyen irányban terelni és úgy gondolom a Pride az pont az a rendezvény ahol közömbös embereket a negatív irányba fogják inkább terelni homoszexualitás kapcsán
2019. júl. 6. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled kérdező!


Már korábban sem értettem, hogy miért a MÁSságukat hangsúlyozzák. Azt tartanám logikusnak, ha azt hangsúlyoznák, miben ugyanolyanok, mint a heterók: ők is tanulnak, dolgoznak, adót fizetnek, párkapcsolatot létesítenek stb. Közöttük is vannak, akik szeretnek olvasni, zenét hallgatni, vagy épp kirándulni, meccsre járni. Köztük is vannak társaságkedvelők és maguknak valók.

Aki a másságát hangsúlyozza, az nem beilleszkedni akar, hanem különállni. Egy ilyen rendezvénnyel még provokálni is. Mondjuk kamion tetején rázza a seggét a férfi női ruhában. Komolyan azt hiszi valaki, hogy ez segít az elfogadásukban?

Pont az segítene, ha azt mondaná:

"Én is ugyanolyan adófizető, dolgos ember vagyok, mint a heterók, én is örülök, ha a párom kedvesen viselkedik velem otthon. És az, hogy mit csinál az ember a párjával a hálószobájában, azt meg (jó esetben) sem egy meleg, sem egy heteró nem beszéli ki máshol."

2019. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

"Vezessük le: miért zavarna valakit évente egy felvonulás, mikor nem zavarja, hogy az egész országban főműsor időben adnak le a tv-ben végtelenül degradáló, rangon aluli heteroknak készült dolgokat? ("uuuu de engem az is zavar ám, szóval sakk-matt" - ok, homofób, akkor miért csak a pride körüli viták alatt hallani, hogy téged ez zavar? Ha csak ilyenkor mondjátok, hogy ez zavar titeket, az lóf aszt sem számít)"


Azért hallani a Pride körül, a véleményemet mert amikor otthon a négy fal között csinálod azt, amit ezek az emberek csinálnak, azt pont leszarom(ezt nem úgy kell érteni, hogy nem foghatod meg a párod kezét az utcán.). Mert egyáltalán nem érdekel amíg nem vonulsz fel az utcára és mutogatod magad, hogy én más vagyok. Én sem vonulok fel az utcán, hogy heteró vagyok, miért tenném? Miért lenne jó az nekem, ha nekiállnék sétálni az utcán és odamennék mindenkihez, hogy én heteró vagyok. Senkit sem érdekelne.



"Miért szólalna fel valaki egy hülye felvonulás miatt, mikor nem szólal fel az ezernyi valóságshow miatt, meg a párkereső műsorok miatt, ha csak nem azért, mert már alapból rühellik a melegeket?"


Miért szólalnék fel egy valóságshow miatt? Nem tetszik, akkor fogom és lekapcsolom a tévét. De te ott vagy kinn az utcán és teszed az agyad. Felvonulsz mert te meleg vagy. Még az se érdekel ha két meleg csókolózik az utcán, hiszen ha heterók csinálják, akkor sem illendő.


"Az ilyen "nekem nincs bajom a melegekkel, de a pride [...]" típusú emberek jó embernek akarják hinni magukat, ezért minden mondvacsinált hülyeséget kitalálnak, hogy leplezzék a homofóbiájukat."


Én nem leplezem homofób vagyok. De elismerem, hogy vannak kivételek és tiszteletre méltó melegek. Azonban akik az utcán mutogatják magukat sem tiszteletre, sem elismerésre méltóak.


"Na és mi lenne, ha a melegek nem parádéznának? A történelem nagy részében nem parádéztak, mégis gyűlölte őket mindenki. Vajon miért? Nem azt nézitek ti, hogy a melegeknek jó-e a pride, hanem azt, hogy a ti szar kis lelki világotoknak mi a legjobb."


Ha azok a valamik nem parádéznának, ennél kevesebb gyűlöletet kapnának. Igen akkor is utálnám őket, de nem kellene erről beszélnem, megtarthatnám magamnak a véleményem. Hiszen nem fröccsögne az összes oldal/média tőlük.


"Az ilyen gerincteleneknél, akik rendes, empatikus embernek akarnak tűnni, a homofóbiájukat viszont nem akarják feladni, még a nyílt homofóbok is jobbak."


Köszönöm.


"Nem kell a hülye duma arról, hogy a pride "rosszat okoz" a melegeknek, vagy hogy "nincs bajom a melegekkel, de"



Az nem elfogadás, ha valakinek az kell a béketűrése megőrzéséhez, hogy soha de soha ne lássa az utálata tárgyát."


Hiszen látunk melegeket minden nap, vagy csak akkor melegek amikor Pride van? Az a baj, ha úgy látunk, hogy teszed az agyad.


"Egy kibekúrt felvonulás egy évben semmi. Két pride között lefut minimum 3, hónapokig tartó igénytelen hetero társkereső műsor vagy valóságshow."


Ezt már kifejtettem, hogy egyáltalán nem kötelező ezeket nézni. Hiszen én sem nézem őket. Pont azért mert igénytelenek. Szerinted ha melegek lennének benne, akkor nem lenne igénytelen?


"Az, hogy az emberek látják, hogy léteznek melegek két dolgot ér el:


- a heterok rejtett homofóbiája, amivel foglalkozni KELL felszínre kerül


- ami még fontosabb: a melegeknek több élettere lesz; a pride azt mutatja, hogy nekik is joguk van létezni a szűk kis lakásukon kívül, nem kell visszafogniuk magukat, csak azért, mert néhány hülye akkor lenne boldogabb, ha nem hallana a létezésükről sem."


Mindig is lesznek homofóbok és mindig is voltak is. Ez pont olyan, mint amikor a gárdisták felvonulnak. Hiszen ezzel felszínre kerül a cigányok sértettsége. Szerinted ez a cigányoknak jó? Nem a cigányok is pont ugyanúgy fel vannak háborodva.

Tehát szerinted a melegeknek nincs joguk a szobájukon kívül? Ez itt már teljesen abszurd, válaszra sem méltatom.

2019. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!