Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én tehetek arról, hogy...

Miért én tehetek arról, hogy gátlásos, szégyenlős vagyok, illetve sosem volt barátnőm? 23f

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ki más tehetne róla?
2019. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Részben te tehetsz, részben a környezeted. Ha mondjuk kiskorodtól rosszul szocializálódtál, mert bántalmaztak vagy bármi egyéb, akkor a környezeted is közrejátszik. De, ha te nem fogadtad el mások tanácsát vagy hallgattad meg a véleményük, ezért nem változtattál a negatív dolgaidon, akkor te is tehetsz róla.


Szerintem ilyen témáknál sokszor teljesen felesleges, hogy ki tehet róla. A lényeg az, hogy az ember akar változtatni vagy sem. Ha akar, akkor csinálja. Ha nem akar, akkor lényegtelen az ok, úgyis talál valamit az ember, ami miatt okolhat valakit.

2019. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla. De azért tehetnél hogy ez megváltozzon. Tudom, könnyű mondani, elérni már nehezebb, de növeld az önbizalmad, légy határozott de mégis figyelmes. Aztán próbálkozz lányoknál, és ha esetleg visszautasítanak, akkor se csüggedj. Vagy közeledj feléjük barátként,töltsetek több időt együtt, és előbb-utóbb talán kialakul valami.


20/L

2019. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Arról hogy ilyenné váltál, nem te tehetsz. Az viszont már a te hibád lesz, ha a problémáid felismerése után nem kezded el azok megoldását.
2019. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy is van a mondás?

Nem te tehetsz róla, de te tehetsz ellene!

2019. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a konkrét ok nem te magad vagy, de megoldani mindenképpen csak saját magad tudod. És az a te hibád, hogy ha tisztában vagy a gátlásosságoddal, akkor nem teszel semmit ellene.
2019. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!