Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elfogadnatok Napi 50. 000...

Elfogadnatok Napi 50. 000 ft-os fizetest vagy kiallnatok az igazatokert ezzel kockaztatva, hogy elveszititek a munkatokat?

Figyelt kérdés

Napi 50000-et keresek, heti 5 nap , a hetvegeim szabadok.

Szeretem a munkamat es a munkatarsaimat es jol erzem magam itt.

De kiderult, hogy a munkaltatom hazudott es meglopott engem es par munkatarsamat.

Az eredeti fizetesunk napi 120000 ft. Ez azt jelenti, hogy egy oriasi reszet a fizetesunknek zsebre tette.

A masik 2 munkatarsam kozelebbi kapcsolatban van a munkaltatoval es kiharcoltak maguknak hogy az eredeti osszeget kapjak. Most tagadjak es azt mondjak hogy ok is 50000-et kapnak.

Mivel tudom hogy ez az osszeg kiemelkedonek szamit magyar viszonylatban igy nagyon felek hogy elveszitem a munkam.

Mit tegyek? Ha kinyitom a szam, lehet azonnal kirugnak, mert kb 10000 masik embert fel tudnak venni a helyemre.

De most nezzem el ezt, hogy ilyen brutal modon meglopnak?

Mit tegyek? Mit tennetek?

Nem tudom mi a helyes?


2019. júl. 11. 08:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Elegedj meg azzal amid van.

Nem véletlenül van így, ahogy van.

2019. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
tehát keresek vagy havi 1 milliót és még sír a szád? Szerintem menj az anyád büdös p/csájába.
2019. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a napi 50ezer az eleg szep summa ahhoz hogy befogjam a szam. A maradekot ugyse kapom meg,mashol meg meg annyit sem
2019. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

mi van a munkaszerződésben?


azért napi 50 nem rossz, én napi 20-at keresek 2 munkával és elég jó szakmám van, VISZONT azt nem hagynám, hogy lehúzzon a munkáltató, akár jogi lépéseket is tennék

2019. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nyilván.
2019. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtad szép szóval és tettekkel (munkával) kijárni a többet, akkor inkább igen, maradj csöndben.
2019. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De most egy kozvetito elveszi a fizetesetek tobb mint felet es akkor ne szoljak semmitv foleg ugy , hogy tudom a masik ket ember meg megkapja az osszeget??? Mert a ceg ahol dolgozom 120000-et fizet
2019. júl. 11. 08:29
 8/19 A kérdező kommentje:

Itt nem arrol van szo hogy teljesitmeny alapjan kapsz fizetest, mrt az teljesen jogos lenne, ha ugy erzik nem vagyok eleg jo , akkor fizessenek kevesebbet.

De pont ez az, hogy mindenki ugyanazt csinalja, ugyanugy, nincs jobb vagy rosszabb teljesitmeny.

2019. júl. 11. 08:30
 9/19 anonim ***** válasza:

simán reklamálnék, ha nem is a munkaadó, hanem a közvetítő húz le, ebből még lehet jogi dolog is ha trükköznek


ha valós a sztori, akkor lépj


amúgy mivel keresel te napi 50-et, úgy hogy 10.000 ugranak a helyedre?

2019. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj el rajta, hogy máshol mennyit ér a tudásod és a képzettséged... A béredet a verseny fogja meghatározni, és nem a főnök/tulajdonos jóindulata/rosszindulata. Ha mégis bőven a hasonló munkát végző társaid felett keresel, akkor nincs mese... pofa befog, és elviseled, hogy a főnid lenyúl 70 ezret.

Csinálod ezt, amíg tart a munka. Aztán ha nincs tovább, akkor utólag esetleg beperelheted, visszaszedhetsz egy kis pénzt.


Ha ennyire jövedelmező vállalkozásról van szó, akkor indíthatnál saját céget is, ami versenytérsként száll be a piacra. Persze így tiéd lesz a felelősség, meg nagyrészt hitelből fogsz indulni. De ha ekkora pénzek vannak ezen a (gondolom) réspiacon, akkor el fog férni két cég is, még több is, és jövedelmezőbb lesz számodra.

2019. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!