Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok?

Ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kiderül a barát/barátnőtöknek van egy betegsége. Nem tünetmentesíthető, kezelésekre kell járni, és otthon is kell kezelnie magát. Meg köhög. Ha szeretitek vele maradnátok? Elfogadnátok, hogy sosem lehet egészséges, és talán romolhat is az állapota?

2016. dec. 8. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Pont, hogy mellette maradnék és segíteném bármiben
2016. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek mondjam, hogy tuti biztos vele maradnék? Önámítás lenne, hogy milyen frankó csávó vagyok így látatlanba, a helyzet megélése nélkül. De csak a halál biztos. Ha egyszer egy ilyen élethelyzetbe kerülök, majd megosztom veled, hogy mi lett a vége.
2016. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy lennék olyan erős, hogy vele maradjak, hisz szeretem. Egyébként most úgy érzem, simán vele maradnék, de a puding próbája az evés. De nem tudom elképzelni, hogy otthagyjak valakit, akit szeretek, főleg ha épp bajban van.
2016. dec. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!