Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, akivel, ha...

Van egy srác, akivel, ha beszélgetek olyan, mintha csillogna a szeme. Lehetséges, hogy csak beképzelem, vagy ha így látom, akkor abban általában van is valami?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek, aki hülyeségeket akar írni, az ne írjon, köszönöm.:) 17/L
2013. okt. 21. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak beképzeled, vagy csak úgy jön a fény
2013. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csillagszemű :))) Láttam már én is ilyet. Szerelem miatt volt.
2013. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat en nalam is igy volt, az elso lany volt az eletembe, az elso szerelmem volt (igazabol meg mindig szeretem, a legjobb h o is engem, ugyanis napi szinten beszelunk, nos igen, akkor miert szakitottunk, mert az orszag masik felere koltoztek...)az mondta h nalam is volt hasonlo jelenseg, sot, amit en nagyon hianyolok, hogy ha megcsokoltuk egymast egy kegyetlen jo megmagyarazhatatlan erzes futott vegig a testem eleg reszen, fejtetotol a labujjamig! es ez minden egyes csoknal megtortent. ezt hianyolom. sajnos, vagyis szerintem nem lesz olyan lany az eletembe akit annyira tudnek szeretni mint ot. szal vannak ilyen jelensegek, ez nem vicc, az szerelem amit a az a srac erez irantad. 19/F
2013. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy nem hülyéskedtétek el, felpontoztalak titeket.:)
2013. okt. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!