Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember megérezhe...

Szerintetek az ember megérezheti, ha közeleg a halála?

Figyelt kérdés
Apukám 78 éves, volt 2 daganatos megbetegedése és egy stroke-ja. De az utóbbi pár évben nem volt különösebb baj, csak a sok ellenörzésre járás. Pár hete viszont alig eszik, semmihez sincs kedve, és folyton mondogatja hogy meg fog halni. Tudom, hogy màr idős és akár meg is történhetne, de nagyon félek ettől. Meg tudom hogy ő is, és nem szeretne még meghalni. Ettől függetlenül tudom azt is, hogx màr idős és el kell egyszer mindenkit engedni. Viszont annyira ijesztő, hogy ennyit mondja hogy meg fog halni, ráadásul mindenkitől búcsúzkodik.. bevallom el vagyok keseredve😞

2019. júl. 14. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Rengetegszer éreztem és valahogy ahogy lenyomtam az érzést ami nem félelem volt, a veszély is eltűnt mintha sosem létezett volna. XD van ez így
2019. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem igen. Nagymamám demens beteg volt és a halála előtti 1 héten csak arról beszélt, hogy meg kell szerveznünk a temetését. Mindezt úgy, hogy már a nevét sem tudta megmondani, de azt mondta, hogy hamarosan meg fog halni. Így is lett...


A másik nagymamám meg a kórházban volt sztrók miatt, amikor azt mondta sírva, hogy vigyázzunk egymásra és most találkozunk utoljára...ő éjszaka halt meg.


A nagypapám meg azt mondta, hogy neki már elege van a sok fájdalomból (sok műtétje volt az utóbbi fél évben) és befejezte, nem akar tovább élni. Nem sokkal rá ő is meghalt. :(


2 éven belül veszítettem el így 3 nagyszülőmet, szóval szerintem tényleg tudják valahonnan...

2019. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyszerű a válasz.

Az ő testük. A saját testében mindenki fel tudja ismerni, ha valami gond van, nem olyan, mint szokott lenni.

Halál előtt azért elég biztosra veszem, hogy elindul valami, amit meg lehet érezni. Még ha nincs is bizonyítva, elég valószínűnek tartom.

Aki meg emellé még fel is adja, arra tényleg lehet keresztet vetni, ugyanis az élni akarás adja a túlélés egy jó részét. Ha valaki már nem akar, az nem is fog sokáig élni.

Én is hallottam már jó pár ilyen búcsúzós történetet. Az állatok is megérzik és el is vonulnak sokszor.


Szóval sajnálom, kérdező de igen. Jobb ha készülsz lélekben. Nem lesz egyszerű. Sajnálom. :(

2019. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Tudok olyanról aki megérezte és olyanról is aki évtizedeken át minden évben kétszer búcsúzkodott.


Ha édesapád rosszul érzi magát, el kell vinni dokihoz. Banális de én pl akkor voltam ilyen letargikus amikor veseelégtelenségem volt, ha lett volna előtte komoly betegségem, tuti azt hiszem meghalok, igy is beképzeltem rengeteg mindent.


78 év nem az a kor hogy végelgyengülése legyen az étvágytalanság viszont kivizsgálandó. Háziorvos csináltat vérvételt, az ellenőrzésekre, egyéb szakorvosokhoz is vissza kell látogatni. Vegyétek komolyan ha búcsúzkodik, ne üssétek el viccel, mert az még rosszabb neki, de tegyetek meg mindent az egészségéért és erre biztassátok öt is!

2019. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

"Viszont annyira ijesztő, hogy ennyit mondja hogy meg fog halni, ráadásul mindenkitől búcsúzkodik.."


Az egyik -70 év- körüli szomszédom, már legalább 10 éve jajgat, és mondogatja ugyanezt.

A másik szomszédom meg mindössze 36 évesen -minden előjel nélkül- összeesett a kapujukban és meghalt.


Vagyis nem az számít, hogy ki hány éves hanem, hogy ki következik a sorban...

2019. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

jaj, ez valami depi inkább szerintem, élnek még vele egykorú barátai, rokonai, testvére?

Én csak olyanról sejtem ezt, hogy tudta, aki előtte volt vizsgálaton, aztán előlünk titkolhatta. Biztos tudott mást is, mint amit előadott..

2019. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Az emberi szervezet érzi, hogy mennyit bír, így a gyengeség, a nem evés, az érdektelenség egyfajta elvonulást jelenthet. Sajnálom, hasonlót átéltem már rokonnal.

Azért úgy gondolom, hogy a dokik, amit tudnak meg fognak tenni, hogy jobb legyen, és legyen még számára értékes napok.

2019. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nevelőfaterom nagymamàja is búcsúzkodott, sajnos nagyon leèpült a végére, nem rèszleteznèm. :( De ő is érezte, hogy nincs rendben valami.

Nem tudsz semmit tenni, amit eddig akartál mondd el neki, mindent, amit mutatni akartàl neki valaha is, mutasd meg. Èlvezd ki, hogy él, és vidd el orvoshoz, ha bármi olyat tapasztalsz rajta ami eddig nem így volt. Remènykedj benne, hogy téved.

Kitartást kívánok!

2019. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

persze, igen, meg, megérzi, mindenki, tutira! Az is, aki 10 éve mondja



ez a logikátok alapján 100%os válasz kell, hogy legyen.

DE örülök, hogy le lett pontozva, hogy szerintem nem, mert így kaptam egy képet, fáj az igazság, hogy nincs semmi misztikum ebben sokszor

2019. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosan kijelenteni.

Pl. azokra a sportolókra, focistákra sem igazán lehet ráfogni -hogy előre megérezték- akik a focipályán, vagy sportolás közben esnek össze és halnak meg.

2019. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!