Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember megérezhe...

Szerintetek az ember megérezheti, ha közeleg a halála?

Figyelt kérdés
Apukám 78 éves, volt 2 daganatos megbetegedése és egy stroke-ja. De az utóbbi pár évben nem volt különösebb baj, csak a sok ellenörzésre járás. Pár hete viszont alig eszik, semmihez sincs kedve, és folyton mondogatja hogy meg fog halni. Tudom, hogy màr idős és akár meg is történhetne, de nagyon félek ettől. Meg tudom hogy ő is, és nem szeretne még meghalni. Ettől függetlenül tudom azt is, hogx màr idős és el kell egyszer mindenkit engedni. Viszont annyira ijesztő, hogy ennyit mondja hogy meg fog halni, ráadásul mindenkitől búcsúzkodik.. bevallom el vagyok keseredve😞

2019. júl. 14. 16:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat! Némelyik annyira együttérző, kedves! Ismeretlenül is hálás vagyok értük❤️

Szerencsés vagyok, mert az elmúlt 30 évemben nem kellett közeli hozzátartozót elveszitenem, es a halál sem érintett meg közelről.

Ezért nem is találkoztam búcsózkodós, vagy lemondó, beforduló emberekkel. :( így született meg hát az aggódásból és viszonylagos tudatlanságból, ismeretlentől való félelemben a kérdésem.

Nem veletlen merült fel bennem, hogy tapaszalatok alapján mégis mennyjre realitás, hogy aki komolyan búcsúzkodni kezd (és itt természetesen nem a pályán összeeső focistákra gondolok, hanem idős, vagy beteg emberekre) az valóban el is megy rövidebb időn belül.

Aki elbagatelizálta vagy ironizálásra használta a válaszát, az nyilván nem értette mire gondolok vagy milyen aspektusnan teszem fel a kérdést.

Hat meglatjuk...

2019. júl. 17. 21:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Idősek és betegek esetében szerintem igen. Ők érzik, hogy hogy vannak a bőrükben...
2019. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!