Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lenne jobb cigizni?

Hol lenne jobb cigizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mamáméknál vagyok egy hétig szüleimmel, bátyámmal és nyilván a mamám is ott van.

Szeretnék cigizni, de nem tudom, hogy hol meg hogyan. Senki nem tudja, hogy dohányzom, és örülnék neki, ha így is maradna.

Adott kettő lehetőség; vagy elmegyek délután sétálni, de nem tudok olyan helyet, ahol feltünés mellett tudnék cigizni, mellesleg sokan ismernek itt (kis falu), és nem akarnám, hogy a szüleim fülébe jusson. Bár ha megerőltetném magam, valami helyet tuti tudnék találni, de lehet messze lenne, plusz a szagot is el kellene tüntetnem valahogyan.

A másik lehetőség talán az lenne, hogy a mamáméknak vagy a telken belül a főház mellett egy kis padlásszoba, ahova nagybátyám járt haza egyetemista korában. (Nem a ház része, az udvarról lehet felmenni oda egy külön lépcsőn.)

Felmehetnék oda aludni egyik éjjel, hogy elalvás előtt rágyújtsak, de nincs olyan ablak ami ki tudnám fújni, nagyjuk a ház felé néz, vagy nagyon magasan van. Az lehetne opció, ha a szobában tudnék rágyújtani, csak nem tudom, hogy mennyire lesz ott büdös/fogja be a szoba egy-két szál cigi szagát.

Van fent egy kicsi fürdőszoba, talám ott lenne a legjobb cigizni.


17/f

Kérem valaki segítsen, a “ne cigizz” és a “ha már van tököd cigizni, akkor vállald is” kommentek kíméljenek légyszives. A saját döntésem..



2019. júl. 15. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak van ott egy bicikli. Kis faluból seperc alatt kinn vagy.
2019. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, mint az elsőnek. Ha kis falu néhány perces sétával kint vagy a határban, ahol senki nem láthat.
2019. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha van kert,akkor ott,az a legjobb megoldás,pl. ha van esetleg kukoricás.
2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szobában és pláne fürdőben semmiképp! Oltári büdös tud lenni és aki nem dohányzik, az meg fogja érezni na meg enyhén pofátlan dolog is lenne.

Kimész az utcára és kész, nem más házát büdösíted. Mondom ezt úgy, hogy én is cigizek.

2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Padláson semmiképp, felgyullad.
2019. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. júl. 15. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemdohányzó lakásban nagy bunkóság rágyújtani. Mellesleg aki nem dohányzik, az kapásból megérzi a cigiszagot.


Szóval ha már mindenképp muszáj, akkor menj el sétálni és gyújts rá közben! Csak vigyél magaddal valami mentolos cukrot is!

2019. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak lebeszélni, arra mindenképp ügyelj, hogy semmi gyúlékony ne legyen a közelben. A saját érdekedben meg szokj le róla, sajnos láttam pár embert, akit tönkrevágott ez a mocsok bűzrúd.
2019. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ulj ki valami erdosebb reszre pl

Mi mindig a Duna partjara ultunk ki nagyieknal cigizni

2019. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!