Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálátok ilyen helyzetbe...

Mit csinálátok ilyen helyzetbe? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy metaláltam az életcélom.Találtam egy munkahelyet ,ahova nagyon vágyok, ezért elhatároztam,hogy megszerzem. Közbe párom megcsalt,minden támogatásra szükségem volt. Apa nem támogatott, de végűl elértem,hogy megkedveljenek ,és állást ajánlottak (a munkahelyen az előadók). Az volt a terv,hogy miután vége a sulinak, elmegyek velük előszőr próbaidőre ,majd örökre. Közbe viszont megsimertem egy srácot. Előszőr elhitette velem,hogy támogatni fog,végűl megtiltotta hogy elfogadjam a munkaajánlatot.( mert akkor vándorolnom kéne,plusz féltékeny )

És most nem tudom mit csináljak.. Szeretem a barátom,fél éve eggyüt vagyunk, de itt van életem nagy lehetősége amiért küzdöttem, szeretrm ott az embereket már második családként. Nagyon el szeretník velük menni legalább megpróbálni. Nem tudok választani . Ha elmegyek párom szakít.

Ti mit tennétek?


2019. júl. 17. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék!
2019. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,11 ? Hol élsz te ,hogy megtiltson neked valamit ? Mit nem tudsz ? Szépen mész arra amire eddig ácsingóztál,az ilyeneket meg kikerülöd nagy ívben,szevasz.
2019. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha tényleg ez az álommunkád szerintem ne hagyd, hogy ő vagy más megfosszon tőle. Nehéz olyan munkát találni amiben jól is érzed magad. Viszont ha a párod tényleg szeret megérti és támogatni fog. :D
2019. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és tényleg akarok menni. Csak azt hittem párom azért megért majd. Tök nagy lelkiterrorot szokott bennem kelteni. Mert ő féltékeny, meg hogy nem bírja a távkapcsolatokat. Meg félt. De megtudnám oldani de nem érti.
2019. júl. 17. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor tanuld meg azt is,hogy a betegesen önbizalomhiányos senkiket kikerülöd,mert épp beleakadtál egy ilyenbe.
2019. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a döntés azért nehíz mert eddigcsak egszívtam az összes fiúval akikel dolgom volt. Akivel most vagyok, még eddig ő a egnormállisab. Csak ügye az a munkahely nem époen kedvez a párkapcsolatoknak,de meg lehet oldani szerintem..Viszont ezért félek attól, mi lesz ha elmegyek, és mégse felelek meg nekik, vagy mi lesz bezár a hely bármi baj történhet. És akkor elvesztettem akit szeretek plusz meló sincs.így meg bukom a melót, de ez a gyerek bármikos szakíthat vekem, és akkor ugyanúgy mindent bukok..Olyan párom meg sos elenne aki támogatna. Valahogy sehogyse hó
2019. júl. 17. 11:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó*
2019. júl. 17. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Melót elvállalod, srác meg mehet, ahova akar. Ne legyél kishitű, még annyi fiú/férfi lehet az életedben, csak győzd számolni. Aki korlátokat szab, az nem a te párod.
2019. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!