Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfinak a...

Szerintetek a férfinak a munka mellett segítenie kell a házimunkában?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kell segítenie. Ez nem segítség.

Ha mindketten dolgoznak, akkor alap, hogy durván a felét megcsinálja az otthoni teendőknek, hiszen ketten élnek ott felnőtt emberek, közös otthon, aminek a rendben tartása közös felelősség.

Ha csak a férfi dolgozik, akkor persze a másik fél feladata a házimunka, de annyit azért ilyenkor is illik megtennie, hogy pl. a koszos ruháját kirakja a szennyestartóba, a poharát elrakja maga után a mosogatóba vagy a helyére, stb., szóval legalább extra melót nem csinál, ha neki 2 másodperc lenne maga után elpakolni.

2019. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A házimunkát meg kell osztani. Én pasiként a következőket csinálom itthon:

- hetente egyszer (ha kell kétszer) porszívózom

- kéthetente én takarítom ki az egész fürdőszobát

- elindítom a mosást és teregetek (ez utóbbival nincs megelégedve a nejem)

- mosogatógépet kezelem (itt csak az a baj, hogy nem tudom melyik tiszta edény hová kell tenni)


54 négyzetméteres lakás két gyerekkel.


43 F

2019. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell",alap,hogy csinálom.Mellesleg,egyedülálló férfiként,úgysincs kire hagynom. :)
2019. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!