Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked hány ruhadarabod van...

Neked hány ruhadarabod van ezekből?

Figyelt kérdés

Szóval akinek van egy kis ideje megoszthatja velem, hogy hétköznapi ruhákból hány db van neki körülbelül. Amiket mindennapokban emberek közé fel tud venni. Pl nadrág, póló, pulcsik stb iskolába, dolgozni, szórakozni

Nekem nacim 4-5

Pulcsi 3

Póló 5 rövidujjú, 3 hosszú

Felső kb 3

Ruhám pedig összesen 2-3 lehet..

Ez szerintetek nagyon gáz? A többi ruhadarab inkább itthoni vagy a boltba leugrós fajta. Nektek hogy alakulnak ezek a számok?

19/l



2019. júl. 19. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nadrág kb 10

Pulcsi,kardigán 5

Felső5-6 nyári,hosszujjú is kb annyi

Ruha 3


35N

2019. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik vigasztalni próbáltak, aranyosak vagytok :)
2019. júl. 19. 20:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Van 1 farmernadrágom, 3 pólóm, 2 rövid és 1 hosszú ujjú ingem, 1 cipőm, 1 dzsekim, 1 kabátom, 1 sálam, fél pár kesztyűm, 2 pulcsim. Sajnos használódnak. Ha vannak cuccok amik megtetszenek, akkor állandóan azokban járnék. Néha eszembe jut, hogy venni kellett volna minden ilyenből rögtön 10 egyformát, aztán életem végéig lenne mit felvennem.

Mielőtt megkérdezné valaki, amikor kimosom a nadrágot, egy napig nem megyek sehova. Általában kettő szokott lenni, de még nem találtam másikat.

2019. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!