Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól, hogy nyár van, miért...

Attól, hogy nyár van, miért kell azonnal rohanni az udvarra főzőcskézni?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a füsttel kevert égett zsírszagtól, ami ilyenkor terjeng. Se egy ablaknyitás, se egy frissen mosott ruha kiteregetés nem kivitelezhető ilyenkor. Csak én vagyok, aki rosszul van ettől?
2019. júl. 19. 16:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Én nem mondtam, hogy ez a leglogikusab megoldás, de a legtöbb ember márt kitalált volna valami megoldást a problémára. Úgy szellőztet, hogy a szél nem viszi be a szagot. Akkor tereget és szellőztet amikor a szomszédok épp nem sütnek. Hozzászok. Kibír. Kedvesen megkéri a szomszédokat. Bemegy a polgármesteri irodába és ott veri ki a hisztit. Te egyikre se voltál képes, csak idejöttél hisztizni és nem fogadsz el semmi megoldási javaslatot. Akkor zárkózz be és dühöngj hogy a világ milyen bunkó és kegyetlen :((((( és rád senki nincs tekintettel :((((( a szegényre :(((( hát nem éreztek velem együtt? :((((
2019. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Á, nem, hidd el, nem az együttérzésért írtam ma ide, azzal semmire nem megyek. Hanem tehetetlenségemben, és kínomban. Ez a legrosszabb, hogy ezzel a helyzettel nem tudok kezdeni semmit. A polg. hivatalnál nem tudnak segíteni, nem vonatkozik erre szabályozás. Az emberekkel erről nem lehet beszélni. Feltételezem, Te sem mondanál le a sütögetésről, ha a szomszédod szépen megkérne.

Úgy szellőztetni pedig nem lehet, hogy ne jöjjön be a füst, több oldalról kapom. A nyári nagy melegekben pedig éjszaka szellőztet az ember. De ha a kis piromániások nem oltják el a tüzet, miután befejezték a kajálást, akkor a füst jön onnan szépen befelé. És baromi sokáig tud füstölni. Hajnal 4-kor még füstszagú a ház.

Tudom, hogy ez egy piszlicsáré problémának tűnhet, de ha majdnem minden este az ágyban fekve füstszagban alszol el, és tudod, hogy nem tehetsz ellene, akkor nem tűnik olyan jó bulinak a kerti sütögetés.


Egyébként mi lenne az, ami totál hazavágná a kerti sütögetéseteket? Esőt kivéve persze.

2019. júl. 19. 21:02
 23/25 anonim ***** válasza:
Megtiltani úgyse tudod azt,hogy ki mit csináljon a saját udvarában...vagy megszokod,vagy tűrsz,mást nem nagyon tudsz tenni.
2019. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

Főzzél egy gulyáslevest bográcson, és megérted. :)

De, ha nem szereted ezt, akkor költözz panelba, ott nem lesz ilyen.

2019. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%

Tele vagy előítéletekkel.


Ha annyira zavar nyisd ki a szádat és beszélj vele.

2019. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!