Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud erre valami megoldást?

Valaki tud erre valami megoldást?

Figyelt kérdés
Nem jön össze semmi manapság.. Nem párkapcsolat ügyileg! Csak egyszerűen bárhogy próbálok kimászni a nyomor gödréből egyszerűen nem megy sehogy sem. Megvagyok bélyegezve az egyik "szülőm" miatt és bárhogy próbálnék munkához jutni nem jön össze.. Nem sajnáltatni akarom magam. Csak egyszerűen belefáradtam. Szeretnék én is sikeres lenni már valamiben nem csak tengődni. Valaki erre valami megoldást tudna? Egyszerűen semmi anyagi hátterem sincs. Napról napra élek édesanyám szerény fizetéséből. Szeretnék rajta segiteni de nem sikerül. 18éves vagyok. És szeretnék már önálló lenni. Nincs végzettségem csak 8 általános. Ennek megvannak a maga okai, hogy miért rúgtak ki a középsulikból. Szeretnék idővel egy szakmát de egyenlőre pénz kellene. Mert sajnos már nekem az iskola sem lenne ingyenes.. Vannak munkák amiket szivesen csinálnék is. És még ezzel a végzetséggel is lehetséges benne elhelyezkedni. Pultos,eladó vagy még esetleg "kidobó"/biztonsági őr. A konkrét kérdésem az lenne, hogy mit tevő legyek? A munka nem büdös számomra. De 0ft-ból sehová sem tudok elmenni. valaki volt már ilyen helyzetben? Hogyan lábalt ki belőle?
2019. júl. 19. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok. Menj el egy multihoz. A viszonylag nagyobb városokban van legalább 1-2, havi 170-200 ezer körül kereshetsz. Nekik a család nen számít, csak az olcsó munkaerő. A gyárban is ehhez hasonlóan fognak hozzáálni, de a pénz az pénz.
2019. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!