Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs szociális életem,...

Ha nincs szociális életem, akkor mit csináljak, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, csak néhány ismerős de azokkal se lehet mit kezdeni. Az a baj, hogy mindenkinek megvan a saját társasági, baráti köre. Mivel nem voltam nagyon barátkozós mikor iskolába jártam, ezért mára teljesen magam maradtam mióta otthagytam az iskolát. Ilyen helyzetben mit lehet kezdeni? Hogy vagy hol ismerkedjem? Szerintem discoba nem érdemes egyedül beállítani idegenek közé és mivel magányos vagyok, eseménytelen az életem, ez miatt unalmasnak is találnak ami csak még jobban eltaszítja tőlem az embereket. Gondoltam már arra is, hogy Facebook-on ráírok lányokra de igazából felesleges, mivel naponta kap mindegyik vagy 100 üzenetet, ezért szerintem a netes ismerkedésnek sincs semmi értelme. 18/F

2019. júl. 19. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
kérdező írj rám, dumálunk egyet
2022. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!