Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Hogyan lehet kigyógyulni a lotyosagbol?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Micsoda?

Bővebben légyszi.

2019. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem k/rválkodsz össze vissza, hanem keresel egy kapcsolatot amiben kielégítenek rendesen (bár akinél ezt már így kezelni kell annak nem lesz könnyű a múltja miatt)
2019. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van baratom es helyette masokra vagyok es azok helyett is masokra vagyok,de kozben az osszesre vagyok.Szerintem a lotyosag vele szuletett betegseg,
2019. máj. 5. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Elutasítással. Nemcsak a nők tudnak elutasítani valakit, hanem a férfiak is.
2019. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit egyedül kéne lenned, és átgondolni, hogy mit nyújt(ana) neked az új meg az annál is újabb ember. Szerintem, ha rendberakod magad lelkileg, és egyedül is megállod a helyed, akkor nem fogsz folyton másra vágyni, és alkalmas leszel párkapcsolatra.
2019. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Sehogysem. Ez az ember természetes ösztöne. Az ember csak szerelmesként monogám.


Szerencsére nem vagyunk ösztönlények. Tehát a vágyainkra ugyan nem bírunk nagy kontrollal, esetleg a preferenciákat tudjuk befolyásolni. Cselekedetein felett viszont teljesen tudatosak vagyunk, miénk az irányítás!


Én nem vagyok híve annak, hogy mindenképp feleljünk meg a társadalmi normáknak-elvárásoknak. Ha kiélhetjük természetes ösztöneinket, az csak teljesebbé teszi az életünket. Szóval az, hogy te a változatosságot élvezed a partnereidnél, az neked nem rossz. Nekik sem az, ha tudatod velük, ez komolytalan lesz a részedről. Innentől kezdve max az std-re érdemes csak figyelni, legyen nálad gumi. Ennyi. Elfojtott vágyakban szorongani egyszerűen nem jó, szerintem.


Szerinted?

2019. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%
Szerintem a legjobb megoldás az lenne ha vennél egy üveg vodkát meg egy happy meal menüt és meghívnád a barátaidat a katlanba. Lehet hogy a lotyóságból nem gyógyulsz ki de ez genetika. A véredben van úgyhogy ne próbálj meg harcolni ellene. A legjobb az ha a barátnőid is lotyók mert akkor nem ítélnek el és tudtok együtt r**anckodni. Ha úgy érzed ez sem segít akkor szeptemberben vissza térünk a problémára. Ha pedig úgy érzed semmi esély rá hogy meggyógyulj akkor legalább a halat etesd meg hogy ne haljon éhen. Remélem tudtam segíteni. További tanácsadásért tudod hol keress.
2019. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!